Bellek Frekanslarının Farklı Hızda Çalışması

Fiyat performans olarak bu belleği öneririm. Sisteminizle ve diğer belleğinizle tam uyumludur. İsterseniz 4 GB modelini de alabilirsiniz.

Adata Premier Pro 8GB 1600MHz DDR3 Ram AD3U1600W8G11-R Fiyatı

AData AD3U1600W4G11-R 4GB DDR3 1600 MHz Ram - incehesap.com
teşekkürler ama 2 sorum olcak
1.si bunu alırsam gta 5 deki lag kalkarmı?
2.ci ise kingston alcam Allah izin verirse bu iyi ise belki bunu alırım kaç sene gider bunun ömrü ?

Etkin Saat 1333 MHz yazıyor AID da
bir yerdede Bellek Hızı DDR3-1600 (800 MHz)
Gerçek Saat 667 MHz (DDR) bide bu var iyice kıllandım bide anakartmı alcam

1. İşlemciniz zayıf olduğundan RAM yükseltmesi neredeyse hiç etki etmeyecektir bunu belirteyim. Ekran kartınız GTA 5 için yeterli fakat işlemcinin değişmesi gerek.

2. Fiyat performans açısından ADATA almanız sizini için daha iyi olacaktır. ADATA kaliteli bir markadır.

3. Site yanlış bilgi vermiş siz bakmayın o bilgilere. Detaylı bilgileri RAM modelini aratarak araştıracaksınız. Araştırmanıza da gerek yoktur anakartınıza tam uyumludur iki bellekte. Ama bu bilgiler ışığı altında RAM yükseltmesi sizin için şuan gereksiz masraf.

1. İşlemciniz zayıf olduğundan RAM yükseltmesi neredeyse hiç etki etmeyecektir bunu belirteyim. Ekran kartınız GTA 5 için yeterli fakat işlemcinin değişmesi gerek.

2. Fiyat performans açısından ADATA almanız sizini için daha iyi olacaktır. ADATA kaliteli bir markadır.

3. Site yanlış bilgi vermiş siz bakmayın o bilgilere. Detaylı bilgileri RAM modelini aratarak araştıracaksınız. Araştırmanıza da gerek yoktur anakartınıza tam uyumludur iki bellekte. Ama bu bilgiler ışığı altında RAM yükseltmesi sizin için şuan gereksiz masraf.
350 tlye işlemci ve ram alma şansım varmı peki

benimkiyle aynı işlemci birini buldum 6gb rami var ama iyi oynuyor oyunu düşük ayarlar ama ekran kartı iyi değil onun bazı videolarda gördüm onlarda 4gb ramde anlık takılma oluyor ama 8gb rakınca daha hızlı ve takılmıyor

350 tlye işlemci ve ram alma şansım varmı peki

benimkiyle aynı işlemci birini buldum 6gb rami var ama iyi oynuyor oyunu düşük ayarlar ama ekran kartı iyi değil onun bazı videolarda gördüm onlarda 4gb ramde anlık takılma oluyor ama 8gb rakınca daha hızlı ve takılmıyor
Eldeki işlemci ve RAM'i satıp üzerine eklemek şartıyla belki olabilir

Anakart soketinize uygun sıfır işlemci piyasada yok. İkinci el olarak bakmanız gerekiyor. RAM yükseltme olayını kesinlikle unutun. RAM eklemesi yapsanız bile o işlemci GTA 5'de 4 GB üstü RAM kullandırmaz.

Anakart soketinize uygun sıfır işlemci piyasada yok. İkinci el olarak bakmanız gerekiyor. RAM yükseltme olayını kesinlikle unutun. RAM eklemesi yapsanız bile o işlemci GTA 5'de 4 GB üstü RAM kullandırmaz.
Peki 4gb ram 2.el bı ismelci ile anlık FPS düşüşü kalkarmi bide onerirmisin islemci senide yoruyorun kusura bakma teşekkür ederim .

Peki 4gb ram 2.el bı ismelci ile anlık FPS düşüşü kalkarmi bide onerirmisin islemci senide yoruyorun kusura bakma teşekkür ederim .
İşlemcini yükseltmek kaydıyla kalkar. Anakartına uygun ikinci el işlemci bulabilmen bile çok zor. Anakartına uygun işlemci uyumluluk listesine bakıp araştırman gerekiyor. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı