Çözüldü Bellek üst sınırı ayarlama sonrası PC açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jormen

Femtopat
Daha fazla  
"Win + R (başlat çalıştır) -> MSConfig yaz. Ön yükleme sekmesine gel. Bellek üst sınırı kutucuğu işaretli mi? İşaretliyse tikini kaldır ve PC'yi yeniden başlat. İşaretli değilse de sen işaretle, maksimum kaç MB'a kadar seçebiliyorsan onu seç ve ardından PCni yeniden başlattır."

Arkadaşım bunu apmış ve PC'si açılmıyor. Laptop kullanıyor kendisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Boşuna buradaki ayarları ellemeyin demiyoruz. Daha fazla performans almıyorsunuz ki böylece. İşletim sistemi zaten siz onu açsanız da açmasanızda kendi ayarlıyor. Kurtarma moduna girilebiliyorsa veya komut istemi de olur CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve şu kodu yapıştırın.

[CODE title="Kod"]bcdedit/deletevalue {default} truncatememory[/CODE]
Kurtarma modunda açabiliyorsa F8 ile Kurtarma moduna girip aynı işlemleri tersten yapsın.

Boşuna buradaki ayarları ellemeyin demiyoruz. Daha fazla performans almıyorsunuz ki böylece. İşletim sistemi zaten siz onu açsanız da açmasanızda kendi ayarlıyor. Kurtarma moduna girilebiliyorsa veya komut istemi de olur CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve şu kodu yapıştırın.

Çözüm

Teşekkürler çözüldü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı