Belli bir vakitten 1 saat sonra alarm verecek program önerisi

xesinti2

Femtopat
Merhaba. Bana bir program lazım. Belirli bir saati yazıcacağım ve o saat üzerinden 1 saat sonra bildirim verecek. 3- 4 tane yazacağım, mesela 07.30 yazacağım ve 08.30 olunca bildirim gönderecek gibi. Böyle bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
5576FCC5-EF0B-4ECB-843C-4A1722B778CF.png

Aradığınız böyle bir şey ise telefonunuzun takvim uygulamasını kullanabilirsiniz. Mesela sınavdan 2 gün ve bir saat öncesine bildirim koyuyorum. Bu sayede bütün işlerimi kolaylıkla takip edebiliyorum.

Telefonun hatırlatma özelliği iş görmez mi?

Eki Görüntüle 1225158
Aradığınız böyle bir şey ise telefonunuzun takvim uygulamasını kullanabilirsiniz. Mesela sınavdan 2 gün ve bir saat öncesine bildirim koyuyorum. Bu sayede bütün işlerimi kolaylıkla takip edebiliyorum.

Telefonunuzdan neden doğrudan 08:30 için alarm kurmuyorsunuz? Veya takvim uygulaması üzerinden etkinlik oluşturmuyorsunuz?

2 saatte ya da 1 saatte saati yeniliyorum sabit saatler değil benim istediğim şu an saat 8.20 ben 8.30 yazacağım o bana 9 30'da bildirim verecek yazdığım saatin 1 saat sonrasına bu şekilde telefondan değil PC'den olması lazım.

2 saatte ya da 1 saatte saati yeniliyorum sabit saatler değil benim istediğim şu an saat 8.20 ben 8.30 yazacağım o bana 9 30'da bildirim verecek yazdığım saatin 1 saat sonrasına bu şekilde telefondan değil PC'den olması lazım.
Neden telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan basitçe alarm kurmayı reddediyorsunuz?

@Ashen One 'ın dediği gibi, bilgisayardan da alarm kurabilirsin. Ki bildirim istediğin saat 1 saat 43 dakika sonra gibi hesaplama gerektiren bir saat değil. Saat 8:20 iken sen 8:30'da kurulumu yapmak istiyorsun. Saat 9:30'a alarm kurarak bunu sağlayabilirsin.

Geri
Yukarı