Belli etmeden sevdiğime nasıl yakınlaşabilirim?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. 8. sınıfa gidiyorum. Bu kızı çok seviyorum her hareketinden hoşlanıyorum ama aramız yok hatta göz göze bile zor geliyoruz. Amacım onla sevgili olmak vs. değil. Sadece hoşlandığım kız ile yakınlaşmak istiyorum aramız olsun istiyorum, ama buna hiç cesaretim yok. Ona yakınlaşmak istiyorum ama o da yanlış şeyler düşünmesini istemiyorum. Ben derste kitapları açarken yazı yazarken genelde bana bakıyor benle ilgili ne düşündüğünü bilmiyorum. Bir de hep parmak kaldırdığımda hoca beni görmezse hoşlandığım kız hocaya hocam Yusuf parmak kaldırıyor diyor. Bunu neden söylediğimi bilmiyorum ama dikkatimi çekiyor. Mesala su şişem mi düştü ben almadan o benim sırama koyuyor. Uzun lafın özü şuan aramız olmadığı için ona yanlış şeyler düşündürmeden nasıl ona yaklaşabilirim?

Çok minik şeyler yap ama anlamlı olsun, asla abartma geleneksel ol (utanabileceğin duruma düşme demek istiyorum bu yüzden sakin kalmak önemli). İzle ezberle, yanlış yaptıklarını, sevdiklerini. Bu yaşlarda geleneksel olmak, herkesin içinde farklı bir köşede görünmek önemlidir. Yoksa kaybedersin benden demesi. Yanında yararlı olmaya bak. İlla anında bir numarası olacak değilsin, ama bir vakit kafasına dank eder. İşte o an belki seni çözmek ister. Ona karşı farklı ol ama birbirinizden hariç kimse fark etmesin. Ayrıca şunu bil: korkmak her zaman kötü bir sonuç doğurmaz, seni o duruma hazırlar. Ani bir şey yapmadan ince ince doku. Başarılar :)

Son düzenleme:
Arkadaşlarıyla arkadaş ol, aynı ortamda bulun. Meşhur taktiktir. Aynı ortamda bulunduktan sonra doğal davran (muhetmelen yapamyaacaksın ama ben söyleyeyim yine de, hiç yapabilene şahit olamadım çünkü) ve seni olduğun gibi tanısın. Ondan kaçınma veya çekinme, çekindiğini veya göz teması kurmaktan çekindiğini falan fark ederse anında fark eder. Kızlar bu konuda erkeklerden daha iyi. Birbirinizi bu şekilde tanıyabilirsiniz.

Git bir tane pamuk şeker al, beraber yeyin. Muhteşem bir sevgi şelalesi 🤩 pamuk şeker her zaman bu konularda yardımcı olur denendi, onaylandı. Garantisi @xefe. Bey.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgi duyduğu konular hakkında konuşabilirsin.Konu konuyu açar sohbet etmeye çalış göz göze gelirsen gözünü ayrıma onun ayırmasını bekle.Özgüven hocam gerisi sende.

Son düzenleme:
Abi nedir bu özgüvensizlik türkiyedeki emin ol oda senden korkuyor konuşamıyor git saçmala yeter ki samimiyetiniz artsın sonrası gelir ama gelip neyi nasıl yapacağım ya reddeder kafasıyla gidersen o iş kalır gerçi burası türkiyeydi değil mi hangi çocuk özgüvenli yetiştiriliyor %3 veya %5 belki fazla bile söyledim haklısın ama bu durumdan dışarı at kendini her şey yapana kadar zordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı