Ben mi cahilim, millet mi cahil anlamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@er36po bahsettiğin durum farklı. Onda anormal bir durum yok. Eski arabaların özellikleri ile yeni arabaların farklı. Ayrıca yaptığın hızın yanlış olduğunun farkında olman lazım. Dediğin gibi hava atmakla ilgili bir durum değil, yaptığın şey seni sadece karşı tarafa 200 KM/s daha hızlı ulaştırır. Umarım bu hız istekleriniz hayatınızla ödenmeden vazgeçersiniz.

Al işte. Bu konuya baktıktan sonra bunula karşılaştım. Bu arkadaş ben bilgisayar sahibi olmadan 2 sene önce bilgisayar kullanıyordu. Sanırım teknolojiyi sadece "oyun" olarak görüyorlar.
2015-07-24 19.57.17.png
2015-07-24 19.58.12.png
2015-07-24 19.58.40.png

Baktın adam cahilse bıracaksın. Cahil ile anlaşamazsın.

Bu kadar terbiyesizlik, ahlaksızlık çok özür diliyorum Şerefsizlik olmaz ya ! Bundan sonra bir kere söyleyip geçeceğim. Ne hali varsa görsün o yaratığın. Tamam ben bilmiyorum.
Ekran Alıntısı.JPG

Bu kadar terbiyesizlik, ahlaksızlık çok özür diliyorum Şerefsizlik olmaz ya ! Bundan sonra bir kere söyleyip geçeceğim. Ne hali varsa görsün o yaratığın. Tamam ben bilmiyorum.
Eki Görüntüle 90483
Küfürbazdan ancak küfür öğrenirsin başka bir şey değil. O yüzden daha fazla uğraşma onlarla. Kendi çöplüklerinde uğraşsınlar.

Sizinkiler iyiymiş ekran kartını monitör içinde sanan arkadaşlar dolaşıyordu bir aralar. Şimdi nesilleri devam ediyor mu bilmiyorum.:kus:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı