''Bence'' alınması en mantıklı dizüstü bilgisayarlar

Çünkü bu laptoplar en iyileri değiller mesela Mac'in kullanım alanı farklı oyun anlamında mı yazıyorsun yoksa daha çok iş anlamında falan mı?
Genel anlamda.

Garip listemsi bi' şey olmuş, konulan Everest cihazin yüzüne bile bakılmaz o fiyatta. 15 bin bandinda Victus'tan daha iyi alternatifler var, bi' yere Mac konulmuş diğer yere Gaming laptop falan. Karışık olmuş. 30 bin bütçe bandında Omen gene alınmaz, 50 bin üstünde donanımına fiyatı değecek GS66 TR piyasasında pek bulunmuyor vesaire vesaire. Daha geniş kapsamlı, her bütçe için "kullanıma" göre yapılsa daha iyi olabilirmiş.

Garip listemsi bi' şey olmuş, konulan Everest cihazin yüzüne bile bakılmaz o fiyatta. 15 bin bandinda Victus'tan daha iyi alternatifler var, bi' yere Mac konulmuş diğer yere Gaming laptop falan. Karışık olmuş. 30 bin bütçe bandında Omen gene alınmaz, 50 bin üstünde donanımına fiyatı değecek GS66 TR piyasasında pek bulunmuyor vesaire vesaire. Daha geniş kapsamlı, her bütçe için "kullanıma" göre yapılsa daha iyi olabilirmiş.
Mesela sizce en mantıklı laptop nedir?

Mesela sizce en mantıklı laptop nedir?

Kişinin isteğine, bütçesine, kullanım amacına göre değişir bu tamamen. O yüzden kendimce direkt en iyisi bu dediğim cihaz yok. Mesela zamanında benim yaptığım bi' liste bu da, bunun gibi detaylı olması daha hoş olabilirmiş. Tabii yaptığım bu listenin de günlük kullanım açısından geri kaldığının farkındayım.

Tabii artık piyasa çok oynak olduğu için böyle listeler yapmayı bıraktım denebilir, fiyatı yerinde duran bir şey yok maalesef ülkede.

Şahsen Macbook ve GS66 Stealth kısmına katılıyorum. GS66 Stealth'in başka marka/modelde rakibi yok. MSI'ın en premium serisi. Macbook kalitesine bir şey söylenmez bile zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı