Benden hoşlanan kız benden soğuyor mu?

DrafGats

Hectopat
Daha fazla  
Tam 1 hafta önce sinifimdan bir kız benden hoşlandığını söyledi. 1haftadir konuşuyoruz ben ilk 2 3 gün ozguvensizdim konuşamıyordum anca anca alıştım ona oda benim hoşuma gitmeye başladı. Fakat bugün sohbet ederken biraz soğuk davraniyor gibime geldi. WhatsApp goruldulerini kapatmis falan. Daha önce de ben actirmistim ama tekrar kapatmış. Birkaç kız arkadaşıma sorduğumda senden soğumuş olabilir dediler ya da sen havadan biraz fazla nem kapmissin anlık biseydir dediler. Ben ilk günlerde kendimi ona açıklamıştım. Sohbet etmeyi beceremiyorum falan diye ama bende alışmıştım ufak ufak sohbet etmeye başlamıştım. Anlamadım neden böyle yaptı bugün. Ya ben aslında havadan nem kaptigimi kabul ediyorum fakat ya öyle degilse diye korkuyorum hayatımda ilk defa biri benden hoslandi bu benim için mucize gibi bir şey yani kafam karışık.

Bu kızın sevdiği başka bir erkek falan var mıydı?

Hiç bilmiyorum inanın ki ama bir ara geldiği ortaokulda birinden hoşlandığını falan söylüyordu. Laf arasında duydum sadece.
1 haftada sogumaz bence, yani ne yaptin ki hemen sogusun?
Ama yine de emin olamam.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE sizi etiketlemekten vaz gecmem üstat!

Ya başlarda kendimi anlattım kendimi anlatırken de biraz küçük düşürdüm kendimi sohbetim sarmiyor kafam basmiyor aptalım tarzı şeyler dedim kendime. Hala daha öyle hissediyorum ama yenmeye çalışıyorum pozitif dusunmemi istedi benden.

Ya başlarda kendimi anlattım kendimi anlatırken de biraz küçük düşürdüm kendimi sohbetim sarmiyor kafam basmiyor aptalım tarzı şeyler dedim kendime hala daha öyle hissediyorum ama yenmeye çalışıyorum pozitif dusunmemi istedi benden.
O halde pozitif bak, kızı boğma.

1 haftada sogumaz bence, yani ne yaptin ki hemen sogusun?
Ama yine de emin olamam.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE sizi etiketlemekten vaz gecmem üstat!

Ya başlarda kendimi anlattım kendimi anlatırken de biraz küçük düşürdüm kendimi sohbetim sarmiyor kafam basmiyor aptalım tarzı şeyler dedim kendime hala daha öyle hissediyorum ama yenmeye çalışıyorum pozitif dusunmemi istedi benden.

@DrafGats belki onu unutmak için sizle beraber oluyor da olabilir. Bunu bilemeyiz.

Yani ne yapabilirim?
O halde pozitif bak, kızı boğma.

Pozitif bakmaya çalışıyorum onu boğacak bir şey yapmadım yapamıyorum zaten istesem de.

Kızın sana karşı olan davranışları nasıl? Biraz detaylı belirtmen gerekiyor.

Başlarda iyiydi yaziyordu bana bende harekete geçmek gerektiğini düşünüp 2 3 gündür ben yazıyorum ona soğuk yaptığıni düşündüren şey şu neden goruldulerini kapattın dedim çünkü daha önceden actirmistim ve kapatmam demişti şimdi sorunca ise kafam öyle esiyor dedi bende açsan iyi olmaz mı dedim eyvallah yazan sticker attı bende :/ emojisi koyarak sen bilirsin dedim daha da yazmadım aşırı tilt oldum çünkü.
Biraz gidisata bak, baktin gitgide soguk davrandi sal gec.
Eger soguk davranmaya devam ederse zaten seni sevmemis.

Bu hayati bunun icinmi yaşıyoruz insanların yalanları çıkar işleri vs. Sayılamayacak bir ton şey seviyor gibi yapıp salmak beni derinden etkiler insanlar aslında ne kadar da kötü. İnsanlar bunları yasamamali, ya hiç sevip sevilmemeli ya da gerçekten sevilip sevmeli çok saçma ya eğer yaşantı buysa bu yaşam degil eziyettir.

Geri
Yukarı