Benelli 125 s alınır mı?

Leroy

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RTX 3060 8 GB-i3-12100f-CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3200MHz CL16-Asus PRIME H610 M-D-MLD M300 500GB M2
2020 model 1900 km hasar kaydı, kazası, sıkıntısı falan yok fiyat 75k.

Son düzenleyen: Moderatör:
2020 model 1900 km hasar kaydı, kazası, sıkıntısı falan yok fiyat 75k.

Benelli güzel markadır ancak bu motoru daha önceden araştırmıştım, rahat değil ve iki kişi binilmiyor söylentisi var, ayrıca parça konusunda bazen problem yaşanabiliyor, bu tip motorları seviyorsanız ve bir öneri alacak olursanız size önerim KTM Duke 125 olur.

75k edecek motor değildir Duke 125 gibi modelleredfe 250nk parası isteniyor başlangıç motoru olacaksa RKS 125r öneririm ucuz ve parçası bol bloğu Yamaha ybr 125 bloğu sorunsuz ve parçası bol A2 ehliyetin varsa 150nk ya da TNT 202 öneririm.

TNT 202 yerine 150nk daha alınası onu belirtiyim.

75k edecek motor değildir Duke 125 gibi modelleredfe 250nk parası isteniyor başlangıç motoru olacaksa RKS 125r öneririm ucuz ve parçası bol bloğu Yamaha ybr 125 bloğu sorunsuz ve parçası bol A2 ehliyetin varsa 150nk ya da TNT 202 öneririm.

Hocam yanlış anlamayın ama sizin önerdiğiniz motosikletler Benelli ve KTM'in yanında çok cılız kalıyor, RKS Küba markasının yan kuruluşudur ve Çin malıdır, açıkçası pek iyi motorlar üretmiyorlar.

Hocam yanlış anlamayın ama sizin önerdiğiniz motosikletler Benelli ve KTM'in yanında çok cılız kalıyor, RKS Küba markasının yan kuruluşudur ve Çin malıdır, açıkçası pek iyi motorlar üretmiyorlar.

Orasını inkar etmedim ben de KTM fanıyım fakat 125 Duke denen motor 192.000TL ikinci ellerinin çok ciddi kısmı haşadı çıkmış motor 192K'den düşük bir paraya sıfır kaydırmalı debriyajlı 250sr alınabilir KTM 125 almanın mantıklı bir yönü yok Zengin'nin başlangıç motorudur.

Bende isterdim her genç 16 yaşında KTM Duke 125 ile başlasın fakat maalesef çok yüksek gereksiz bir fiyatı var.

Orasını inkar etmedim ben de KTM fanıyım fakat 125 Duke denen motor 192.000TL ikinci ellerinin çok ciddi kısmı haşadı çıkmış motor 192K'den düşük bir paraya sıfır kaydırmalı debriyajlı 250sr alınabilir KTM 125 almanın mantıklı bir yönü yok Zengin'nin başlangıç motorudur.

Bende isterdim her genç 16 yaşında KTM Duke 125 ile başlasın fakat maalesef çok yüksek gereksiz bir fiyatı var.
Size katılıyorum, başlangıç olarak dandik çin malı bir motor alınmalıdır fakat konu sahibi böyle bir şeyden bahsetmedi, ben de ona göre bir öneri yaptım.

Size katılıyorum, başlangıç olarak dandik Çin malı bir motor alınmalıdır fakat konu sahibi böyle bir şeyden bahsetmedi, ben de ona göre bir öneri yaptım.

Türkiye şartlarına göre yorum yaptım bende ki başlangıç motorunda ucuz Çin malı iyidir bende RKS ile başladım düşme kalkmam oldu.

Benelli güzel markadır ancak bu motoru daha önceden araştırmıştım, rahat değil ve iki kişi binilmiyor söylentisi var, ayrıca parça konusunda bazen problem yaşanabiliyor, bu tip motorları seviyorsanız ve bir öneri alacak olursanız size önerim KTM Duke 125 olur.

KTM çok pahalı bence 125'lik motora o para verilmez.

Ehliyet A1 o yüzden 125'lik lazım yoksa nk 150 ilk tercihim olurdu başka öneriniz var mı?

KTM çok pahalı bence 125'lik motora o para verilmez.

Ehliyet A1 o yüzden 125'lik lazım yoksa nk 150 ilk tercihim olurdu başka öneriniz var mı?
Bu fiyat bandında boyunuz çok uzun değilse, çok tatlı ufak ama zıpır bir motorsiklet önerim olur;
1689577467157.png

Honda MSX 125 (GROM)

Honda, Yamaha, Kawasaki gibi markalar japon malı olduğu için her zaman parça kalitesi, parça bulunabilirliği, sürüş konforu ve bir çok yönden öndedir. Boyunuz 1.70-1.80 civarındaysa veya daha kısaysa ve yeni başladıysanız kesinlikle size öneririm, hafifliğinden ve manevra kabiliyeti yüksek olduğundan yeni başlamış olsanız bile rahatlıkla sürebileceğiniz bir motorsiklet olur, ayrıca bu motosiklette yeni başlayanların kesinlikle ihtiyacı olan ABS (Anti Lock Braking System) fren sistemi var, ne işe yarar; frenleme yapıldığında lastiğin kilitlenerek kaymasını engeller, yağmurlu havalarda frenleme yaptığınızda motorunuzu kaydırmayacak bir sistem bu, bu fiyat bandında en güzel motorlardan biridir kendisi.

Geri
Yukarı