Benelli 125 s alınır mı?

Bu fiyat bandında boyunuz çok uzun değilse, çok tatlı ufak ama zıpır bir motosiklet önerim olur;
Eki Görüntüle 1864998
Honda msx 125 (grom)

Honda, Yamaha, Kawasaki gibi markalar Japon malı olduğu için her zaman parça kalitesi, parça bulunabilirliği, sürüş konforu ve birçok yönden öndedir. Boyunuz 1.70-1.80 civarındaysa veya daha kısaysa ve yeni başladıysanız kesinlikle size öneririm, hafifliğinden ve manevra kabiliyeti yüksek olduğundan yeni başlamış olsanız bile rahatlıkla sürebileceğiniz bir motosiklet olur, ayrıca bu motosiklette yeni başlayanların kesinlikle ihtiyacı olan abs (anti lock braking System) fren sistemi var, ne işe yarar; frenleme yapıldığında lastiğin kilitlenerek kaymasını engeller, yağmurlu havalarda frenleme yaptığınızda motorunuzu kaydırmayacak bir sistem bu, bu fiyat bandında en güzel motorlardan biridir kendisi.

Hocam bu motor çok kısa değil mi ya benim boyum 182 falan fotoğraflarda çok kısa gözüküyor bunu almak yerine 35000 km civarı mt 125 almak mantıklı olur muydu?

KTM çok pahalı bence 125'lik motora o para verilmez.

Ehliyet A1 o yüzden 125'lik lazım yoksa nk 150 ilk tercihim olurdu başka öneriniz var mı?

A1 de çok bir seçenek yok ölüsü çıkmış CBR 125'ler 70-80k o yüzden sıfır RKS 125r görüntüsü falan 10 numara değil ama iş görür ybr 125 altyapısı var zaten.

Benelli güzel markadır ancak bu motoru daha önceden araştırmıştım, rahat değil ve iki kişi binilmiyor söylentisi var, ayrıca parça konusunda bazen problem yaşanabiliyor, bu tip motorları seviyorsanız ve bir öneri alacak olursanız size önerim KTM Duke 125 olur.

Kusura bakma da KTM ile Benelli'yi karşılaştırıyorsan sen hesabı kapat çık forumdan. Fiyat farkı 2 katı nasıl karşılaştırıyorsun acaba

2020 model 1900 km hasar kaydı, kazası, sıkıntısı falan yok fiyat 75k.

75 çok yazmış sıfırı zaten 80 küsur

75k edecek motor değildir Duke 125 gibi modelleredfe 250nk parası isteniyor başlangıç motoru olacaksa RKS 125r öneririm ucuz ve parçası bol bloğu Yamaha ybr 125 bloğu sorunsuz ve parçası bol A2 ehliyetin varsa 150nk ya da TNT 202 öneririm.

TNT 202 yerine 150nk daha alınası onu belirtiyim.
TNT 202 nasıl motordur? Aldıktan sonra sıkıntı yaşatır mı ve ikinci el piyasası hızlı bir motor mu?

TNT 202 nasıl motordur? Aldıktan sonra sıkıntı yaşatır mı ve ikinci el piyasası hızlı bir motor mu?

R25 gibi bir model almadığınız sürece ikinci el piyasası yavaş olacaktır TNT202 motor bloğu olarak ve güç olarak üst seviye değil ama ülkemizde 200CC bir motorun sıfır olarak 80k bandında satıldığını düşünürsek iş görcek bir motordur şehir içine yetecek bir motor.

R25 gibi bir model almadığınız sürece ikinci el piyasası yavaş olacaktır TNT202 motor bloğu olarak ve güç olarak üst seviye değil ama ülkemizde 200CC bir motorun sıfır olarak 80k bandında satıldığını düşünürsek iş görcek bir motordur şehir içine yetecek bir motor.

Arkadaşımın Grace 202’sini alacağım.

Scooter hakkında bilgim yok ben scooter sevmiyorum.
Aslında bende sevmiyorum ama zam gelecek ve param elimde yansın istemiyorum. Biraz daha para biriktirip 250 sr almak gibi bir planım var.

Scooter hakkında bilgim yok ben scooter sevmiyorum.
2023 model 8.000 KM'de almak mantıklı olur mu sizce? vazgeçip vazgeçmemek benim elimde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı