Benelli 125s alınır mı?

NS125'i beğeniyorum fakat azıcık da torku falan az kalıyor gibi geldi bana. Raiderin torku daha sağlam sanırım. Birde NS'in fiyatı da tuzlu az buçuk.
125'lik bir motordan çok bir şey beklememek lazım aslında.Ns ile Raider karşılaştırmalarına bir bakın.Ona göre karar verin.

Hocam KTM 125 Duke'lara bakabilirsiniz. Arkadaşımda vardı kullanan birisi olarak rahat ve çok kaliteli bir motordur
Duke 125 fiyatlandırması acayip derecede saçma.Onun yerine 250'lik modeline yönelmek en mantıklısı ama arakdaş için aynısını söyleyemeceğim çünkü ehliyeti yetmemekte.

125'lik bir motordan çok bir şey beklememek lazım aslında. Ns ile Raider karşılaştırmalarına bir bakın. Ona göre karar verin.

Duke 125 fiyatlandırması acayip derecede saçma. Onun yerine 250'lik modeline yönelmek en mantıklısı ama arakdaş için aynısını söyleyemeceğim çünkü ehliyeti yetmemekte.

Duke 125 242.000 Duke 250 232.000 bandında ve gerçekten saçmalık... Bir yandan da abs olmasını istiyorum abssiz sıkıntı yaşamıştım şu ana kadar.

Israrla Benelli öneren ve uzun süre kuryelik yapmış, motordan anlayan bir arkadaşım var.
Güvenip alamadım.
Önce CBR 125 sonra CBR 250 şimdi de R25 aldım.
CBR'lerden çok memnun kaldım ve ciddi karla satarak yükselttim.
Muhtemelen siz de yükselteceksiniz. Satarken zarar etmemek hatta kar etmek istiyorsanız CBR 125 alın. Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız NS125 daha mantıklı olabilir çünkü ciddi bir sorun teşkil etmese de CBR'lerde abs yok.

Hocam merhaba bende CBR 125 almayı düşünüyorumda alırken nelerine dikkat etmeliyim motorun ilk motorum olacak ve pek bilgim yok bir de önerir misiniz motoru.

Hocam merhaba bende CBR 125 almayı düşünüyorumda alırken nelerine dikkat etmeliyim motorun ilk motorum olacak ve pek bilgim yok bir de önerir misiniz motoru.
  • Uzun süreli kullanmayı düşünmüyorsanız ki uzun süreli düşünseniz bile kuvvetle muhtemel bir müddet sonra herkes gibi size de 125 CC yetmeyecek.
  • Kolay satıp zarar da etmek istemiyorsanız ve temiz bulabilirseniz kesinlikle öneririm.
===> Yok ben kesinlikle yıllarca kullanacağım diyorsanız da alınır ama yukarıda da belirttiğim gibi bu durumda daha fazla düşünmeniz ve öyle karar vermeniz gerekir.

• Uzun süreli kullanmayı düşünmüyorsanız ki uzun süreli düşünseniz bile kuvvetle muhtemel bir müddet sonra herkes gibi size de 125 CC yetmeyecek.
  • Kolay satıp zarar da etmek istemiyorsanız ve temiz bulabilirseniz kesinlikle öneririm.
===> Yok ben kesinlikle yıllarca kullanacağım diyorsanız da alınır ama yukarıda da belirttiğim gibi bu durumda daha fazla düşünmeniz ve öyle karar vermeniz gerekir.

Motoru 1 yıl kullanmayı düşünüyorum sonra A2 ehliyet alıp motoru yükselteceğim motorun temiz olup olmadığını nasıl anlayabilirim hangi yıl modellerini ve kaç kilometrede önerirsiniz.

Motoru 1 yıl kullanmayı düşünüyorum sonra A2 ehliyet alıp motoru yükselteceğim motorun temiz olup olmadığını nasıl anlayabilirim hangi yıl modellerini ve kaç kilometrede önerirsiniz.
Yıl çok önemli değil. Ne kadar düşük kilometrede alırsanız o kadar iyi.
Motordan iyi anlayan bir yakınınızın desteği olmadan sakın almayın. Ben de motordan anlamam. Sağolsun iyi anlayan bir arkadaş vardı.

125'lik bir motordan çok bir şey beklememek lazım aslında. Ns ile Raider karşılaştırmalarına bir bakın. Ona göre karar verin.

Duke 125 fiyatlandırması acayip derecede saçma. Onun yerine 250'lik modeline yönelmek en mantıklısı ama arakdaş için aynısını söyleyemeceğim çünkü ehliyeti yetmemekte.

Hocam sizin ayrı bir öneriniz var mıdır torku falan yerinde 125'lik için.

Yeni konular

Geri
Yukarı