Beni reddeden kızı aklımdan çıkaramıyorum

Uzunlar kolay kolay bakmaz.

Valla ben o yönden şanslıyım 180 olsa bile yürüme şansım oluyor.
1.55 altı bile bir sürü kız var o anlamda dedim ki instagramda 1.85 altı erkek şöyledir böyledir yazıyor bunlar çoğuda 1.50 40 cm uzun istiyorlar.

Dosya Ekleri

• IMG_5719.jpeg
    IMG_5719.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_5720.jpeg
    IMG_5720.jpeg
    33,1 KB · Görüntüleme: 23
Şimdi belki bana kızacaksınız ama kızı az önce bir erkekle dolaşırken gördüm, başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Kalp krizi geçireceğim sandım. Tam unutacağım diyorum bir şeyler oluyor, yine en başa dönüyorum.

Niye alakası olmasın reisim? Kızı her gördüğümde, her aklıma geldiğinde kalbimin hızlanması benim isteyerek yaptığım bir şey değil. Belki bu normal bir durum değildir. Ama bunca yıllık hayatımda ilk defa birine karşı bir şeyler hissettim ve hiç yapamadığım bir şeyi yapıp açıldım. Reddedilince de kalbim kırıldı. Yani benim elimde olan bir şey değil bu. Neyse, zamanla geçmesini beklemekten başka çarem yok. Bu arada ben romantik film hiç sevmem onu da söyleyeyim.
Aslında onların haklı olduğunu bir gün anlayacaksın. Şimdilik yapman gereken onu görmemek dostum. Neyse ki yaz tatili geldi. Onu, onun fotoğraflarını yani onu aklına getirebilecek her şeyi hayatından çıkar. 3 ay boyunca çok başka şeylerle ilgilen sonra da akışına bırak. İçin yavaş yavaş soğuyacaktır.

Geri
Yukarı