Animeciler yolu buluyor.

Animeyle alakası yok anime izlemem ama bunun anime ile alakası olcanı hiç sanmıyorum adamın profline baktım adam Rus nedense böyle işlerin çoğu Rus'lardan çıkıyor.

Geçen gün aynı konuyu açıcaktım fakat üşenmiştim iyi oldu bu konu genelde envanteri açık olup az da olsa değerli eşyanız varsa bu tür istekler gelecektir bazen bana da geliyor hatta çoğu kişiyede geliyordur diye tahmin ediyorum reportladım ayrıca.

Eğer sizde ekli olan biri yazıyorsa bunu bilin ki onun da hesabı çalınmıştır. Şahsen bana 3 kez geldi böyle "could you vote" tarzı bir şeyler. Arkadaşlarınıza Discord'dan falan yazın hesabın çalınmış şifreni değiştir diye. Tanımadığınız birine de ortak arkadaşlardan ulaşın, boşu boşuna 100 kişi Steam'e bildirirse hesabı boş yere gitmiş olur mağdurun. Bu işi yapan biri olduğundan eminseniz bildirin gitsin.

Evet, Hatta oyun oynuyor. Hesabın sahibi oynuyordur

Nereden raporluyoruz? Steam'e yeni başladım da

Ben de de oldu. Ben hataya düşüp tıkladım. Ertesi gün hesap gitti. Ancak Destek sayesinde kurtardım

adres ver bıçaklıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…