Benimle alay eden insanları nasıl kurtulurum?

Çok karşılaştım bunun gibilerle. Sözlerinle ezersen boş yapma der sıyrılır oradan. Dediğiniz doğru en son seçenek.

Arkadaşı kavgaya girecek biri olarak düşünmüyorum hocam o yuzden yazdım. Şu an arkadaşı girdiği ve leş gibi olan arkadaş ortamından kurtarsak yeter bence.

Gruptan.

Canlı derste karışıyorlar ve hocanın olmadığı gruba almış zaten.

Gruptan çıkma, dersler için şu an aklıma bir şey gelmiyor çaresine bakarız onun derste mesela ne diyor örnek verebilir misin duruma hakim olmamız için.
Hocam bir sorum daha var sporla uğraşıyor musunuz

Açıkcası görüntülerden bir şey anlamadım. Bana normal gibi geldi. Benim arkadaş ortamım da birbirimize biz de yapıyoruz ama gülüp geçiyoruz. Biraz alıngan bir yapınız var galiba. Çok rahatsız olduysan okul değiştirebilirsin.

Son düzenleme:
Gruptan çık ve o insanlarla bir daha konuşma.
Hocam aynı sınıftayız. Derste felan da dalga geçiyor bizim okul yüz yüze başladı zaten. Yazılı hakkında bir şey öğrenmeye çalışıyorum izin vermiyor.
Mesajları okurken yüzüm kızardı. "Devamke" diyen heriften iyi bir tutum beklenemez zaten. Para verseler de yanında durma böylelerinin.
Zaten durmaK istemiyorum ama kendi kendine bana sataşıyor.

İlk bakış her zaman çok önemlidir seni gözlerine hiçbir şey yapamaz diye kestirmişler. Kafalarına birer tane yalat hocayla falan çözüm olmaz.

Bana soracak olursanız normal bir arkadaş ortamı ama sen rahatsız olduysan çıkabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…