Benimle alay eden insanları nasıl kurtulurum?

Ders grubu ayrı burası sohbet grubunda ve çok boş sohbet yaptıkları için çıktım.
Çıkın o zaman.
Çıktım ama yüzyüze eğitimde falanda hep karışıyorlar.
Hocam benimle alay ediyorlar 3 aydırlı ne arkadaş çevresi bunlar gibi adamlar inşallah yolda bile görmem.
İlk bakış her zaman çok önemlidir seni gözlerine hiçbir şey yapamaz diye kestirmişler. Kafalarına birer tane yalat hocayla falan çözüm olmaz.
Şiddete meyilli değilim ve sicilimi kirletmek istemiyorum.
Bana soracak olursanız normal bir arkadaş ortamı ama sen rahatsız olduysan çıkabilirsin.
Normal değil benle dalga geçiyorlar 3 aydırlı bunuda sizin düşündüğünüz o şaka ortamı ile yapmıyorlar. Alay ediyorlar.
2 ay boyunca cevap vermedim gene devam ettiler.
"Bana sataşıyor" ne demek yahu, engelleyip geçin hocam.

Böyleleriyle uğraşılmaz.

Ama engellemeden önce şu konunun linkini atarsanız iyi olur.
Hocam aynı sınıftayız ve çevreleri geniş olan insanlar. Ha bir arada benim tanımadığım birine benim numaramı atmıştı. Benle sıkıntısı olan bir insandı attığı kişide.

Yerinizde olsam dediğiniz gibi bir dilekçe yazıp şikayet derim.(o kadar zor bir şey değil lisedeyken bende şikayet etmiştim korkudan bir daha karışamazlar size)

Çok takmana gerek yok bence gruptan ayrıl, hepsini engelle ve okulda tenefüslerde de al kitabını kitap oku tertemiz.
Ders ve teneffüs farketmiyor onlara.
Engelleyin hocam böyle insanlarla takılmayın.
Aynı sınıfta olmasak kurtuldum diye sevinirdim zaten.
Hocam engelleyin geçin olmadı sizin dediğiniz gibi üşenmiyorsanız dava falan iyi olur onlara sonradan başkasıyla da uğraşamazlar.
(Konudaki tüm mesajları okumadım konu ayrı bir yere gittiyse)
Bu da mantıklı.
Hocam 1’ini döverim biri beni döver. Diğerinde kız zaten.
Yerinizde olsam dediğiniz gibi bir dilekçe yazıp şikayet derim.(o kadar zor bir şey değil lisedeyken bende şikayet etmiştim korkudan bir daha karışamazlar size)
Savcılığa mı ?
@RPM hocam bir de atarsam internette paylaştım diye sıkıntı olur yoksa keşke ne kadar insanların kendilerinden nefret ettiğini görürler en azından.
Gruptan çık ve o insanlarla bir daha konuşma.
Hocam okulda kendileri ayrıca sataşıyor ve çevresi geniş , sıkıntılı tipler.

Ders ve teneffüs fark etmiyor onlara.

Aynı sınıfta olmasak kurtuldum diye sevinirdim zaten.

Bu da mantıklı.

Hocam 1'ini döverim biri beni döver. Diğerinde kız zaten.

Savcılığa mı?

Polise şikayet edin. Doğrudan dava açmanız çok vakit alır. Eğer bir kez karakola giderlerse korkarlar.

Yazılı hakkında soru sormama rağmen inatla neden yazılı hakkında soruyorsun diyorlar. Ne zaman sorayım o zaman yazılı günü mü ?
Polise şikayet edin. Doğrudan dava açmanız çok vakit alır. Eğer bir kez karakola giderse korkarlar.
Babası savcı olan bir arkadaşıma sordum şu dönemde hiç takmazlar dedi.

Dava olarak bakmazlar bile şu an bende bakmam ama polis bakar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…