Benimle oyun oynayacak birine ihtiyacım var

Selam, maalesef gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da asosyalim. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var ama oyunları birlikte oynayabileceğim arkadaşım yok. Bana tavsiye verir misiniz? Nasıl sanal ortamda, oyunlarda arkadaş edinebilirim, ne konuda girişken olmalıyım ya da siz nasıl tanıştınız arkadaşlarınızla? Kafa dengi arkadaşlarım olmasını Discord'dan oyundan oyuna akmayı ben de çok istiyorum, teşekkürler şimdiden.

Hayatta veya sanal ortamda olması fark etmez, ilk adımı atan daima siz olun. Birlikte rastgele online oyun oynadığınız, oynayış tarzını beğendiğiniz birisi olduğu zaman öncelikle onu tebrik ederek başlayabilirsiniz. Adını, yaşadığı şehri, kendiniz için önerebileceği bir şeyler olup olmadığını sorabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi sanal bir varlık olarak görmeyip, onunda sizin gibi bir hayatı ve insan olduğunu unutmayınız. Yıllardır online oyunlar oynarım çok güzel arkadaşlar edindim, kimisiyle sizin gerçek olarak adlandırdığınız hayatta tanışma şansına eriştim. Evlendikleri günü görüp, şu anda 3 yaşında kızı olan bir abimiz dahi var. Evli olduğu halde online oyun oynayıp eşiyle tatlı atışmalarını bize dinletmek zorunda kalan komutçu abilerimizde oldu. :) Yabancı dil seviyemden ve tavırlarımdan dolayı Romanya, Rusya , Polanya gibi ülkelerden kız arkadaşlarımda oldu. :) Son yazdığım sonraki iş, öncelikle arkadaş edinmen tavsiyesiyle sağlıcakla kalmanı diliyorum canım kardeşim. Unutmadan söylemek istiyorum aile en iyi arkadaştır, daha iyisini bulamazsın. :)

Okul zamanı çok oyun oynayan birisi değilim. Ama istersen yardımcı olurum. Bemde fazla sosyelim reis.

Minecraft oynar mısın?

Neden bir anda bu kadar acil bir şekilde arkadaşa ihtiyaç duymaya başladın?

Ya çünkü Minecraft oynamak istiyorum Online.

Yaşın kaç dostum öncelikle onu sormak istiyorum? Burada asıl sorun bulamadığın arkadaşlar değil asosyal olman.

Yaşım 14 hiçbir asosyalliğm yok sadece Online oyun oynamak sitiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, maalesef gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da asosyalim. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var ama oyunları birlikte oynayabileceğim arkadaşım yok. Bana tavsiye verir misiniz? Nasıl sanal ortamda, oyunlarda arkadaş edinebilirim, ne konuda girişken olmalıyım ya da siz nasıl tanıştınız arkadaşlarınızla? Kafa dengi arkadaşlarım olmasını Discord'dan oyundan oyuna akmayı ben de çok istiyorum, teşekkürler şimdiden.
Merhaba, hemen hemen aynı yaştayız 12 yaşındayım bende Fortnite ve Gta 5 oynuyorum oyun arkadaşı arıyorum beraber oynayabiliriz.Discord : drk2010#9605
Merhaba, hemen hemen aynı yaştayız 12 yaşındayım bende Fortnite ve Gta 5 oynuyorum oyun arkadaşı arıyorum beraber oynayabiliriz.Discord : drk2010#9605
Ben de arıyordum.
Merhaba, bende Fortnite ve Gta 5 oynuyorum oyun arkadaşı arıyorum beraber oynayabiliriz.Discord : drk2010#9605

Yeni konular

Geri
Yukarı