BenQ GL2460 Ghosting Sorunu

mwsg

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba,
BenQ GL2460 monitörü yeni satın aldım. Oyun oynarken herhangi bir sorunla karşılaşmış olmasam da Blur Busters UFO Motion Tests adresinden test yaptığımda ghosting bariz bir şekilde görünüyor. Bana, bu kadar ghosting oluşması 2ms bir monitör için fazla gibi geldi. Sizde kendi monitörünüzde test yapıp ne kadar ghosting olduğunu yazarsanız sevinirim.

Aşağıya bendeki sonucun videosunu koyuyorum. Ayrıca videonun sonuna tarayıcı üzerindeki ghostingi göstermek için bir haber sitesinin yorum kısmı aşağıya kayarken oluşan ghostingi koydum.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonla çektiğin için ekstra birşey eklenirmi bilmiyorum ama şu an Viewsonic VX2257mhd ile denedim seninkinden fazla.

Çok teşekkür ederim rahatladım bunu görünce :D Daha iyi bir çekimle ağır çekim bir video yüklerim. Ama o monitörde bile varsa azlığı çokluğu farketmez.

Oyunlarda ghosting hissetmiyorum ama forumlarda veya haber sitelerinde aşağı inerken bazı gölgeli yazılarda ghosting görüyorum.

Çok teşekkür ederim rahatladım bunu görünce :D Daha iyi bir çekimle ağır çekim bir video yüklerim. Ama o monitörde bile varsa azlığı çokluğu farketmez.

Oyunlarda ghosting hissetmiyorum ama forumlarda veya haber sitelerinde aşağı inerken bazı gölgeli yazılarda ghosting görüyorum.
Devam ediyor musunuz kullanmaya?

Geri
Yukarı