BenQ GL2480 alınır mı?

Ben ondan kullanıyorum gayet güzel bir ekran. G-Sync olayları eksik, Display Port'da yok. Haberiniz olsun.

Ben ondan kullanıyorum gayet güzel bir ekran. G-Sync olayları eksik, Display Port'da yok. Haberiniz olsun.

G-Sync ve Display Port ile işim yok.
TN panel. Ben onun yerine bunu alırdım.

Bu da güzelmiş fakat renk kalitesi benim için önemli değil LoL oynuyorum genelde.

Seakills Merhaba,

Öncelikle GL2480 modelimize ve markamıza olan ilgin için teşekkür ederiz.

Ürünümüzde 75hz yenileme hızı ve 1ms tepki süresi bulunmaktadır. Rahatlıkla LoL oynayabilirsiniz eğer rekabetçi seviyede değilseniz.

Ayrıca günlük ve uzun süreli kullanımda göz sağlığınızı koruyacak ve göz yorgunluğunuzu azaltacak eye-care ve low bluelight teknolojileri mevcuttur.

Rekabetçi seviyede oyun oynuyorsanız tavsiyemiz 144hz ve 1ms TN panel bir monitör almanızdır lakin bu biraz bütçenizin üzerinde kalıyor.

Şu an XL2411P modelimiz kampanyada 1.599TL ile, eğer bütçenizi biraz daha artırma şansınız varsa, çok büyük bir indirim var stoklarla sınırlı; değerlendirmek isterseniz diye linki paylaşıyorum.

Sağlıklı günler, iyi oyunlar dileriz.

Son düzenleme:
Seakills Merhaba,

Ürünümüzde 75hz yenileme hızı ve 5ms tepki süresi bulunmaktadır. Rahatlıkla LoL oynayabilirsiniz eğer rekabetçi seviyede değilseniz.

Ayrıca günlük ve uzun süreli kullanımda göz sağlığınızı koruyacak ve göz yorgunluğunuzu azaltacak eye-care ve low bluelight teknolojileri mevcuttur.

Rekabetçi seviyede oyun oynuyorsanız tavsiyemiz 144hz ve 1ms TN panel bir monitör almanızdır lakin bu biraz bütçenizin üzerinde kalıyor.

Şu an XL2411P modelimiz kampanyada 1.599TL ile, eğer bütçenizi biraz daha artırma şansınız varsa, çok büyük bir indirim var stoklarla sınırlı; değerlendirmek isterseniz diye linki paylaşıyorum.

Merhaba ürününüz 1ms gecikmeli değil miydi?

Seakills merhaba,

Ürünümüzde 75Hz yenileme hızı ve 1ms tepki süresi bulunmaktadır. Rahatlıkla LoL oynayabilirsiniz eğer rekabetçi seviyede değilseniz.

Ayrıca günlük ve uzun süreli kullanımda göz sağlığınızı koruyacak ve göz yorgunluğunuzu azaltacak eye-care ve Low bluelight teknolojileri mevcuttur.

Rekabetçi seviyede oyun oynuyorsanız tavsiyemiz 144Hz ve 1ms TN panel bir monitör almanızdır lakin bu biraz bütçenizin üzerinde kalıyor.

Şu an XL2411p modelimiz kampanyada 1.599TL ile, eğer bütçenizi biraz daha artırma şansınız varsa, çok büyük bir indirim var stoklarla sınırlı; değerlendirmek isterseniz diye linki paylaşıyorum.

Merhaba ürününüz 1ms gecikmeli değil miydi?

Siparişi verdim bakalım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210406_235125_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20210406_235125_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 55

Geri
Yukarı