BENQ GW2270H Nasıldır?

• Konuyu başlatan Eden Dust
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 11B
E

Eden Dust

Ziyaretçi
Arkadaşlar yeni monitör alacağım ve bütçem 450 TL. Bu monitörü almayı düşünüyorum. Daha iyi önerisi olan var mı? Full HD ve HDMİ girişli olması benim içim önemli. Ayrıca internet sitesinden almayacağım. Vatan, Bimeks gibi yerlerden öneri yaparsanız sevinirim.

ÇOK ayrıntılı bir bilgi yazmamış vatanın sitesinde. Şimdi siz ne amaçlı kullanacaksınız? Biraz da ona bağlı ve bu bütçe mönitör için biraz az gibi geldi bana .
Oyun mu oynayacaksınız sadece internete girsem yeter oyuna gerek yok mu diyorsunuz? İlk önce onu öğrenirsek daha çok kişinin yardım düşüncelerini yazacağını düşünüyorum.

ÇOK ayrıntılı bir bilgi yazmamış vatanın sitesinde. Şimdi siz ne amaçlı kullanacaksınız? Biraz da ona bağlı ve bu bütçe mönitör için biraz az gibi geldi bana .
Oyun mu oynayacaksınız sadece internete girsem yeter oyuna gerek yok mu diyorsunuz? İlk önce onu öğrenirsek daha çok kişinin yardım düşüncelerini yazacağını düşünüyorum.
Alalı 1 ay oldu zaten.:) Oyun falan oynanıyor.:) Gayet güzel monitör, işimi görüyor. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı