BenQ mobiuz EX240 23.8 G-Sync destekliyor mu?

rowz7

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu monitörü alacağım, G-Sync destekliyor mu? NVIDIA Denetim Masası'ndan ayar yapınca G-Sync çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörde Adaptive Sync yerine FreeSync var, evet çalıştırabiliyorsun fakat NVIDIA kullanicilarin tam verim alamayacağindan bahsediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteklemiyor.
Monitörde Adaptive Sync yerine FreeSync var, evet çalıştırabiliyorsun fakat NVIDIA kullanicilarin tam verim alamayacağindan bahsediyor.

Başka önerin var mı hoparlörü olması lazım IPS
Desteklemiyor.
Başka ne alabilirim hoparlörü olması lazım ve ips

Desteklemiyor.

Başka önerin var mı hoparlörü olması lazım IPS

Başka ne alabilirim aslında beğendim de 🙂

aoc G sync destekliyor mu hoparlörü var dimi başka önerebileceğin model var mı ?

@rowz7 hoparlörün olup olmadığını görmedim. Her yere baktım öyle not geçilmemiş.

AOC hoparlörü yok.

@berat3636 hocam monitörünüzde hoparlör var mı? Aynı monitörü arkadaşa önerdim de.

Hoparlör yok. Gerek de olduğunu düşünmüyorum.

AOC G-SYNC destekliyor mu hoparlörü var değil mi başka önerebileceğin model var mı?

G-SYNC 24 inç versiyonunda yok. 27 olanda var. 27 olanda da ghosting problemi varmış sanırım ama rahatsız etmediğini söylüyor kullanıcıların çoğu. Ben hiç istemediğim için 24 inç versiyonunu satın aldım.

Geri
Yukarı