Benq RL2240he vs GL2460

Hangisi

• RL2240HE

Oy: 0 0,0%
  • GL2460

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    0
  • Anket kapandı .

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar yine ben :)

Asus vx228h monitör aldım fakat ekran titreşimi yüzünden aldığım gün geri iade etmek zorunda kaldım. Oyundaki titreşimin videosunu çekip aldığım yere (bimeks) gösterdiğim zaman direk iadesini aldılar.

Neyse.

Şimdi gelelim konuya. Ben 2 monitör arasında kaldım.

Benq RL2240he vs GL2460.

Bir taraftan bakınca GL2460 24" büyük bir ekran sunuyor. Özellikleri neredeyse aynı.

Siz bu ikisi arasında kalsanız hangisini seçerdiniz? Sebepleri ile birlikte lütfen :)

Son düzenleyen: Moderatör:
:) yine monitör yine ben. Öncelikle dostum Benq nun RL serisinin çok ayrı bir yeri var. Profesyonel anlamda oyuncu değilsen GL2460Hm yi tercih edebilirsin boyutu ve mavi ışığı kısa bilmesinden dolayı. RL serisinin farkı ne diye sorarsan içlerinde Input lag ı minimalize etmek için çip barındırıyor bu da rekabetçi oyunlarda seni maksimum hıza ulaştırıyor. Ekstradan yazılım olarakta GL den çok daha üstün atana bilir gamer modları Black Equlaizer gibi.

:) yine monitör yine ben. Öncelikle dostum Benq nun RL serisinin çok ayrı bir yeri var. Profesyonel anlamda oyuncu değilsen GL2460Hm yi tercih edebilirsin boyutu ve mavi ışığı kısa bilmesinden dolayı. RL serisinin farkı ne diye sorarsan içlerinde Input lag ı minimalize etmek için çip barındırıyor bu da rekabetçi oyunlarda seni maksimum hıza ulaştırıyor. Ekstradan yazılım olarakta GL den çok daha üstün atana bilir gamer modları Black Equlaizer gibi.

Oyun oynamak için alıyorum. Günümün çoğunluğu oyun oynamakla geçiyor. RL benim için daha mı iyi olur ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı