Benq Rl2455hm Ekran Titreme Sorunu

EdizT

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar 5 gün önce aldıgım Benq Rl2455hm monitör çoğu oyunda ekran titremesi yapıyor.
Bunun çözümü nedir? 60fps sabitleyince gidiyor sorun fakat 60fps oynamak istemiyorum.

Çözebildin mi? Benq RL2240he var bendede. Garantiye yolladım, donanımsal bir sorun bulunamadı dediler.

Hocam belirttiğiniz modeli alacaktım ancak bayağı bir araştırdım ve vazgeçmiştim.

1.png
2.png
3.png

4.png

Sizdeki sorun tam olarak nedir acaba?

Hocam belirttiğiniz modeli alacaktım ancak bayağı bir araştırdım ve vazgeçmiştim.

Eki Görüntüle 190046 Eki Görüntüle 190047 Eki Görüntüle 190048
Eki Görüntüle 190049

Sizdeki sorun tam olarak nedir acaba?
Aynı sorun hocam bu konuyuda detaylıca okudum. Garantide donanımsal bir sorun bulunamadı. Peki nerde bu sorun? Elimde kaldı resmen monitör. 60fps ile film izlemeyi buldumda oyunlarda mouse lag sorunuda oldu. Ne yapıcam hiç bir fikrim yok.

Aynı sorun hocam bu konuyuda detaylıca okudum. Garantide donanımsal bir sorun bulunamadı. Peki nerde bu sorun? Elimde kaldı resmen monitör. 60fps ile film izlemeyi buldumda oyunlarda mouse lag sorunuda oldu. Ne yapıcam hiç bir fikrim yok.

Çok üzüldüm.
Bende az önce bu bahsettiğimiz model sorunlu bir model mi diye konu açmıştım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı