BenQ SensEye Monitör Elektrik Kesiliyor

Hexer01

Hectopat
Gençler çok kötü bir durumdayım. Mönitör nedenini bilmediğim şekilde elektrik kesiyor ve oyun ortasındayken ekranı kesiyor. Sadece oyun değil YouTube'da video izlerken de bu başıma geliyor. Görüntüyü kestikten sonra bilgisayar çalışmaya devam ediyor ama mönitör açılmıyor. Mesela video izlerken kesilince kulaklıktan video duyuluyor ama mönitör açılmıyor. Kapatıp açmam gerekiyor. Bilgisayarı kabloları değiştirdim ve fişleri kaç defa kapatıp çıkardım, ekran kartının gücünü azalttım. Hepsi bir etki yapmadı gibi. Ekran kartım eski değil R7 240 2 yıl önce falan aldım işlemcim 2. el alındı E8400. Son zamanlarda ekstra 4 GB RAM aldım onun dışında bir değişikliğim yok. Mönitörün 4-5 kere yumruk yediğini ekleyeyim babam sağ olsun. Bunların bir etkisi olabilir mi veya sorun farklı bir şeyden mi kaynaklanıyor? Tecrübelerinizi deneyimlerinizi bekliyorum teşekkürler. Mönitor 5-6 yıllık BenQ SensEye 3 falan yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı