BenQ VW2245Z alınır mı?

SozenAslan

Hectopat
Daha fazla  
Anlayan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Özellikleri;

Kontrast oranı3000:1
Görüntüleme açısı, yatay178 °
Görüntüleme açısı, dikey178 °
En boy oranı16:9
Ekran özellikleriLCD
Ağırlık2.7 kg
Renk sayısını görüntüle16.77 M
Diagonal ekranı546.1 mm (21.5 ")
Ekran parlaklığı250 cd/m²
Yükseklik382.2 mm
Yenileme yanıt süresi25 ms
Ekran çözünürlüğü1920 x 1080 Piksel
Duvara monteEvet
Genişlik506 mm
Derinlik40.3 mm
Ürün rengiSiyah
Güç tüketimi, etkin0.5 W
Entegre TV ayarlayıcıN
DVI bağlantı noktasıEvet
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı1
Gömme hoparlörlerN
Enerji verimlilik sınıfıBelirtilmemiş
Dijital yatay frekans30 - 83 kHz
Dijital dikey frekans50 - 76 Hz
HDCPEvet
Contrast ratio (dynamic)20000000:1
3D compatibilityN
Windows operating systems supportedWindows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64
Dahili kameraN
HD typeFull HD
[TBODY] [/TBODY]

Arkadaşım ben aldm bunu ama cok fazla arastırma yapmadım alınır mı alınmaz mı diye. Araştırmadım aldıgıma pişman olur muyum acaba bile birisi yanıtlayabilir mi.

Genellikle online oyun oynuyorum sorun yaratır mı ?
@Recep Baltaş
@Silinen üye

Son düzenleyen: Moderatör:
Tepki süresi 25ms. ile 6ms. arasında değişiyormuş, 6ms olduğu zaman 5ms. ile pek farkı yok fakat ms. değeri oyunlarda önemli. Keşke 5ms. sabit olabilseydi, geri kalan özellikleri iyi. Monitör DVI çıkışlı, bu da iyi.
Tek sorunu, tepki süresi. Gerisi gayet iyi. :)

Anladım hocam ama bu ms olayını daha once hiç bilmiyordum çünkü hep laptop kullanıyordum. Yeni sistem topladım oda sizin önerinizle oldu :) ve 300 liralık monitör bütçemle anca onu alabildim. Bu tepki süresi geri mi kalıyor acaba ekrana görüntü verirken. Ekran kartım gtx 750ti yarın gelecek kargolar. Henüz deneyemedim o yüzden soruyorum. Uyum sağlar mı yoksa göz görülür bir şekilde pişman mı eder :)

Anladım inş. öyledir. Çok da dikkatli oldugum söylenemez 10-15 yıldır günümün 4de 3ü pc başında geçiyor. Dikkat felan kalmadı artık :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı