BenQ XL2411 144 Hz alma

kadirkaracaoglu

Centipat
İyi forumlar öncelikle sürekli yazım kurallarıdan ban yiyorum anlayamadım büyük ihtimalle bu konuyu açtıktan sonra yayınlanacak fakat banlı olduğum için geri yorum yazamayacağım fakat yine de yardımlarınıza açığım.

BenQ XL2411 144 Hz monitörüm var elimde ve 1660 Ti ekran kartım var birçok konu açılmış fakat cevap bulunamamış gördüm eski konularda. Neyse çevirici aldım display ve DVI olarak DVI kablosunu display'e çeviriyor taktım çalıştırdım fakat HDMI ile 120 Hz aldığım çözünürlükte bu çevirici ve bu kablo ile 60 Hz alabiliyor görünüyorum benim bu monitörü 144 Hz'de kullanmam gerek display çıkışı yok monitörün ekran kartınında DVI çıkışı yok nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
144 Hz alabilmeniz için DP to DVI Female Dualink kablo gerekiyor fakat bu kablolar 80-150 dolar fiyatlarında. Diğer gördüğünüz DP to DVI dönüştürücüler gerçek Dualink olmuyor ve 144 Hz alamazsınız. Şu an için en mantıklısı HDMI ile 120 Hz kullanmak gibi.

nVidia Control Panel'den Özel Çözünürlük oluşturmayı denediniz mi? Kendiniz kare hızını arttırabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı