BenQ XL2411 vs ViewSonic XG2402

oguzyukcell

Hectopat
Sn. Recep BALTAŞ ve Sn Ergün GÖR sizlerden birkaç tavsiye almak istedim. Ben 1200-1300 TL civarında monitör alacağım. Araştırdım 2 tane seçim arasında kaldım ki sizlerin de başka önerileri olursa tabii ki düşünürüm. Bunlar BenQ XL2411 ve ViewSonic XG2402. Bu ikisini çoğu forumda, karşılaştırma sitelerinde araştırdım. Öncelikle hangisini önerirsiniz ve tabii ki neden olduğunu söylerseniz sevinirim. Ben birkaç fark gördüm tam olarak bilgim olmadığından anlayamadım. Biraz da açıklarsanız çok sevinirim. Açıkcası BenQ köklü bir firma bu işte kendisini kanıtlamış bir firma. Tabii bunu söylerken ViewSONIC kötü bir marka demiyorum hatta şuan sıralarda F/P ürünü olarak başta yer alıyor.
Tasarım olarak ViewSonic biraz daha hoşuma gitti. Sizlerin değerlendirmeleri ve önerileri benim için çok değerlidir. Şimdiden herkese teşekkür eder iyi günler dilerim.

145822-630251-cropped-500w.jpg

41D034CrLLL.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimde kullanıyorum ilk aldığımda beğenmemiştim fakat başka 1 MS monitörlerde kullandım. Tekrardan yine BenQ'ya döndüm, oyun performansı daha iyi geldi bana. Sanki diğerleri 5 MS gibiydi 1 MS yazmasına rağmen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı