BenQ Zowie FK1+-b vs Razer DeathAdder V2

Machvins

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu iki mouse arasında kararsız kaldım. Şu an Razer DeathAdder Elite kullanıyorum sağ tık sizlere ömür. Avuç içi tutuş ile kullanıyorum amacım FPS oyunları için en uygun mouse seçmek.
Şu an Elite'da ergonomi olarak avuç içi tutuş da ufak geliyor ve Pad'e elim sürtüyor, çok terletme yapıyor kayıyor. El ölçülerim ise uzunluk 20.5 cm - genişlik 10 cm.

Zowie bakma sebebim çoğu profesyonel oyuncu hala kullanıyor overpriced olarak da yorumlanmış forumda da araştırdım fakat, donanım olarak V2 daha iyi gibi geliyor. Sensörü ve Switch bir de dokusunu değiştirmişler galiba tırtıklı yapmışlar elin kaymaması ve mouse daha iyi oturması adına herhalde yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Tutuşunuza da uygun olduğu için kesinlikle v2.

Zowie sanki daha uzun daha rahat hissettirecek gibi claw grip de tutuyorum aslında parmaklarım uzun olduğu için sevdiğim tutuş palm grip tabii ki de. Bilmiyorum en kötü V2 vereceğim yine herhalde sipariş Zowie içimde kalacak :)

Zowie kullandınız mı peki hiç ? Ergonomi olarak nasıllar rahat mı tutuşları. evet kağıt üzerinde v2 çok iyi ergonomi olarak kullanmadığım için nasıl acaba?
Zowie kullanmadım o yüzden ergonomi konusunda bir şey diyemem ancak daha iyi modeller var artık piyasada. Bundan dolayı Zowie alınmaz artık. Bu iki model arasından V2 öneririm ben.

Zowie kullanmadım o yüzden ergonomi konusunda bir şey diyemem ancak daha iyi modeller var artık piyasada. Bundan dolayı Zowie alınmaz artık. Bu iki model arasından V2 öneririm ben.

Teşekkürler yorumların için V2 sipariş vereceğim öyle ise gerek yok fantezi aramaya :)

V2 öneririm. İncelememin faydası olur belki:

V2 öneririm. İncelememin faydası olur belki:
Evet konunuzu incelemiştim daha önce dediğiniz gibi V2 siparişi vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı