BenQ Zowie XL2411 "incorrect cable please use the DVI Dual-link" Hatası

Serchez

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim BenQ zowie XL2411 monitörüm var. 2. El satın aldım ve DVI kablosu yoktu. Kendi DVI kablomu taktığımda "incorrect cable please use the DVI Dual-link" hatası alıyorum. 144Hz 1080p'de görüntü de bulanıklaşma ve pikselleşme oluyor. Resimde hata gitmiyor, Vatan Computer'dan Dual link kablosu sorduğumda bana 24+1 DVI verdiler ve hiçbir fark olmadı. Her yere sordum bir türlü Dual link kablosu bulamadım. Şu an HDMI ile 1440x900@120hz alabiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada Türkiye'de bu kabloyu bulamaz mıyım? İlla Amazon gibi sitelerden mi sipariş vermeliyim?

333.png

Resim alıntı ama hata aynı hata.

İnternette çok arama yaptım fakat elle tutulur bir şeye rastlamadım açıkcası.
Ekran kartım Asus GTX 960 Rog Strix. Sanırım ekran kartının DVI-I girişi mevcut.

Aynı monitöre sahibim, GTX 1070'e Dual DVI-D kablosuyla bağlı cs oynarken Alt + Tab atınca o hatayı bende alıyorum. 1920x1080 144 Hz'de oynuyorum, Dual DVI-D kablosu almamız gerekiyor sanırım.

Dostum aynı monitöre sahibim ilk sahibiyim kutunun içinden çıkanı kullanıyorum bir problem yaşamadım.
Bende sanırım kutunun içinden çıkan var bende 2. Sahibiyim ama böyle bir sorun var doğrusu beni rahatsız etmiyor şu an oyun oynamıyorum. Ama bir Dual DVI-D kablosu alıp denemek lazım.

Dostum aynı monitöre sahibim ilk sahibiyim kutunun içinden çıkanı kullanıyorum bir problem yaşamadım.
Kutunun içinden çıkmadı 2. el aldığım için ve pek fazlada 'da monitör bilgim yoktu bilseydim DP çıkışlı monitör bakardım. hiç bir yerde şu kabloyu bulamadım en iyisi yurtdışından sipariş etmek olacak.

Bende sanırım kutunun içinden çıkan var bende 2. Sahibiyim ama böyle bir sorun var doğrusu beni rahatsız etmiyor şu an oyun oynamıyorum. Ama bir Dual DVI-D kablosu alıp denemek lazım.
Aynen öyle bende ki sorun 1024x768 'de 144 ve bulanık alabiliyorum ve bu ekrandaki sorun sürekli sağtarafta duruyor dediğin gibi bir DVI-D kablosu bulmamız gerekli.

Önerebileceğiniz "DVI-D" kablosu varmıdır ?

Kutunun içinden çıkmadı 2. el aldığım için ve pek fazlada 'da monitör bilgim yoktu bilseydim DP çıkışlı monitör bakardım. hiç bir yerde şu kabloyu bulamadım en iyisi yurtdışından sipariş etmek olacak.

Aynen öyle bende ki sorun 1024x768 'de 144 ve bulanık alabiliyorum ve bu ekrandaki sorun sürekli sağtarafta duruyor dediğin gibi bir DVI-D kablosu bulmamız gerekli.

Önerebileceğiniz "DVI-D" kablosu varmıdır ?
Hayır, yok malesef güzel bir kablo bulursanız bende alabilirim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı