BenQ Zowie XL2546k ekranı çok karanlık

Normal parlaklıktan mı bahsediyorsun renklerin parkalığından mı? Normal parlaklıktan bahsediyorsan dyac açıksa parlaklık düşüyor olabilir, renkler için ise kalibrasyon yapman gerekir ayrıca icc profili yüklersen renkler çok iyi duruma geliyor. rtings sitesinin incelemesinde monitör kalibrasyonu ve icc profili sonrası renk gamutu için 9.7 gibi çok yüksek bir puan almış XL2546K

rtings sitesinin kendi hazırladığı icc profili dosyasının linkini de bırakıyorum;

İnceleme sayfası;

Güneş ışığını engelliyor.
tesekkurler

Normal parlaklıktan mı bahsediyorsun renklerin parkalığından mı? Normal parlaklıktan bahsediyorsan dyac açıksa parlaklık düşüyor olabilir, renkler için ise kalibrasyon yapman gerekir ayrıca icc profili yüklersen renkler çok iyi duruma geliyor. rtings sitesinin incelemesinde monitör kalibrasyonu ve icc profili sonrası renk gamutu için 9.7 gibi çok yüksek bir puan almış XL2546K

rtings sitesinin kendi hazırladığı icc profili dosyasının linkini de bırakıyorum;

İnceleme sayfası;

cok sagol kardesim denicem simdi

İnceleme sayfası;

hocam peki bu dosyayi nasil yuklucem?

Son düzenleme:
Windows direkt icc profili tanır üzerine tıklayıp profili yükle dediğinde yükler, aşağıdaki ayaları da yap yeniden başlat bilgisayarı ayarlar geçerli olur.

RGB Controls

100-98-94

Gamma Setting

Gamma 3
rgb contorls secenegi yok acaba yanlis mi yazdin veya bende mi yok

Tamamda ayari nedir LoL icin o onemli.

LoL için bilmiyorum genel olarak hepsine etki eder bakıyorum ayarlarıma kumandadan ayarla ama.
Kumandanın üst 2 büyük tuşundan soldakine bas sonrasında ayarlar çıkacak oradan gamer ve FPS falan olanlar var ben gamer 2'de kullanıyorum gamer 3 soluk gamer 2 canlı gamer 1 çok daha canlı oluyor onu kendince kararlaştırırsın DyAc premiumda olacak brighness 77 Black equalizer 10 :) dene bakalım nasıl olacak.
Sizden ses çıkmadı yaptınız mı ayarları.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı