BenQ Zowie XL2546K nasıl?

Eğer profesyonel oynuyorsanız alınır. Yoksa TN panel hikaye tarzı oyunlarda gerçekten rezalet. 240Hz'de sabah akşam FPS oyunları oynamıyorsanız pek gerekli değil.

Yanlış bilgi bu arada, şu an 2546k var ve önceki monitörüm VA panel bir AOC monitördü ve bunun renkleri ondan kat kat daha iyi birçok IPS panelden daha iyi seviyede bir TN panel, daha geçen gün Last of Us bitirdim nerede hikaye oyunlarında rezaletmiş?

Yanlış bilgi bu arada, şu an 2546k var ve önceki monitörüm VA panel bir AOC monitördü ve bunun renkleri ondan kat kat daha iyi birçok IPS panelden daha iyi seviyede bir TN panel, daha geçen gün Last of Us bitirdim nerede hikaye oyunlarında rezaletmiş?
Valla bende XL2546K ya yeni geçtim 3-4 ay oluyor eski kullandığım Asus MG248QR TN paneldi. Resmen IPS geçmiş gibiyim gözlerimi yanıyor fazla doygunluğu yükselttiğimde.

Vallahi bende XL2546k ya yeni geçtim 3-4 ay oluyor eski kullandığım ASUS MG248QR TN paneldi. Resmen IPS geçmiş gibiyim gözlerimi yanıyor fazla doygunluğu yükselttiğimde.

TN panelin tek kötü yanı alttan bakınca renkler bozuluyor siyah beyaz görüyorsun, şimdi insanlar diycek ki alttan niye bakasın örnek vermek gerekirse rekabetçi oyunlarda dik oturduğum için monitörün açısını yukarı doğru kaldırıyorum, daha sonra Assetto Corsa competizione ve hikaye tarzı oyunlarda kontrollerla oynadığım için sırtımı yaslayarak ve hafif aşağı kayarak oynuyorum koltuğumda, tek sıkıntısı orası onun dışında renkler gerçekten muazzam derecede bir TN panel hatta çoğu IPS panele göre.

Bende var ben aldım gayet güzel DyAc+ Technology bu özelliğide gayet güzel kumandasu, ıda var biliyorsundur bence alınmalı fakat Valorant'da 1280x960 yapınca 144 Hz sabitleniyor düzeltemiyorsun bende bu sorunu çözmeye çalışıyorum 1920x1080 de 240 Hz oluyorda 1280x960 oynamak istiyorsan pencereli ekran yapacaksın o zaman 240 Hz oluyor ama pencereli ekran tavsiye etmem o yüzden eğer bu sorunu cevabını biliyorsan bana söylersen sevinirim.
Dostum Selam, ürünü almayı düşünüyorum. Öneriyor musun hala?

Ben 144 Hz olan modelini kullanıyorum memnunum e sporcular genelde BenQ monitör tercih ediyorlar zaten.

Geri
Yukarı