Berbat ötesi kulaklık JBL 510BT

Deneyimlerimden dolayı her zaman derim JBL amatör eğlendirir.(düşük bütçede)

Çok haklısınız cidden ülkenin bitki örtüsü oldu sırf ucuz olduğundan dolayı herkes alıyor bari gidip bi 560 falan alın, fazladan 3000 lira param olsaydı a101 e koşa koşa gider 770 alırdım hem kulak pedleri geniş olduğundan kulağı tam çevreliyor hem gürültü önleme özelliği var hem çok hızlı şarz olurp uzuun saatler kullanılabiliyor daha ne olsun.

Kaliteli ses arayanın Bluetooth kısmından uzak durması lazım zaten. Bluetooth modunda focal bathys bile yetersiz geliyor. Sorun sürücülerde değil, müziğin kayıpsız iletilememesi.

Bluetooth kulaklık alınmasının amacı genelde dışarıda kablo derdiyle uğraşmadan ve dışarıya abes bir görüntü vermeden kulaklık kullanmak oluyor.
O nedenle zaten focal bathys gibi kulaklıklara para verebilecek odyofiller ya onu kablolu modda kullanır ya da hiç almaz zaten bu model bile çok abes duruyor dışarıdan.
Kablolu bağlantı hala en iyi seçenek ses kalitesi açısından LDAC bile kablolunun yanına yaklaşamaz hala, fakat illa Bluetooth kulaklığı dışarıda müzik dinlemek için alacaklar momentum 4 gibi dışarıdan güzel duran bir model alabilir evde Bluetooth kulaklık kullanmak odyofil biri için zaten saçmalık oluyor dediğiniz gibi ses kalitesinin düşmesi yüzünden.

Otobüste, metrobüste, okulda, metroda her yerde görüyorum. Türkiye'nin bitki örtüsü oldu resmen. Bu çöpten hallice tenekeyi daha önce deneme fırsatı bulmuştum.

Kulaklık arayışı içerisindeyim ve araştırmalarım sonucu yaklaşık 1 sene önce 700 lira civarına Mediamark'tan almıştım. Kulağı acıtan yapısı, berbat malzeme dokusu ve iğrenç ses kalitesine daha fazla dayanamayıp 1 hafta içerisinde iade etmiştim. Arada sırada bağlantısının kopması, bass ve tizzlerin varla yok arasında oluşunu saymıyorum bile.

Bir sürü insan bu kulaklığı nasıl kullanıyor anlamış değilim. Geçen kaldığım yurtta biriyle asansöre bindim. Yine o kulaklıktan kullanıyordu. Dışarıya o kadar fazla ses veriyor ki 8. kata kadar oy oy eminem dinleyerek çıkmak zorunda kaldım.

Geçtiğimiz sene yine 150 lira civarına kulak içi bir kulaklık almıştım. Yemin ederim ses kalitesi daha iyiydi ve dışarıya ses vermiyordu. Sizin bu kulaklık hakkındaki düşünceniz nedir? Kullanıyor musunuz veya katılıyor musunuz?

JBL Tune 510BT.

Eki Görüntüle 2172596
Yorumlarınıza katılmıyorum. 3 seneye yakındır kullanıyorum, hiç bir sorun yaşamadım. Hem oyun hemde günlük hayatta sık sık kullanmayada devam ediyorum.

Ses kalitesi tatmin edici düzeyde, tizlere bir şey diyemem ama bass konusunda gömülecek bir tarafı yok.

Kulağını başlarda biraz acıtsada 3 4 gün içinde alışıyorsun, kulaklığın esnemesiyle alakalı olabilir.

Malzeme kalitesi olarak hiç bir sorunla karşılaşmadım, sık kullanmama rağmen pedler hala yeni gibi. Hissiyat olarak orta seviye kulaklık gibi hissettiriyor.

Dışarıya ses verme olayı sesi çok açmadığın sürece geçerli değil. Gürültülü ortamda gürültü engelleme olmadığı için sese abanırsan dışarıya elbette ses verir. Zaten en büyük eksisi gürültü engelleme olmaması.

Tamamen gömmek için gömmüşsün gibi geldi 🤔

Otobüste, metrobüste, okulda, metroda her yerde görüyorum. Türkiye'nin bitki örtüsü oldu resmen. Bu çöpten hallice tenekeyi daha önce deneme fırsatı bulmuştum.

Kulaklık arayışı içerisindeyim ve araştırmalarım sonucu yaklaşık 1 sene önce 700 lira civarına Mediamark'tan almıştım. Kulağı acıtan yapısı, berbat malzeme dokusu ve iğrenç ses kalitesine daha fazla dayanamayıp 1 hafta içerisinde iade etmiştim. Arada sırada bağlantısının kopması, bass ve tizzlerin varla yok arasında oluşunu saymıyorum bile.

Bir sürü insan bu kulaklığı nasıl kullanıyor anlamış değilim. Geçen kaldığım yurtta biriyle asansöre bindim. Yine o kulaklıktan kullanıyordu. Dışarıya o kadar fazla ses veriyor ki 8. kata kadar oy oy eminem dinleyerek çıkmak zorunda kaldım.

Geçtiğimiz sene yine 150 lira civarına kulak içi bir kulaklık almıştım. Yemin ederim ses kalitesi daha iyiydi ve dışarıya ses vermiyordu. Sizin bu kulaklık hakkındaki düşünceniz nedir? Kullanıyor musunuz veya katılıyor musunuz?

JBL Tune 510BT.

Eki Görüntüle 2172596

Ben bunlarin tamirini yapiyorum reis. Alicisi cok oldugu icin tamirini yapmak çom karli oluyor. Bunun uzerinden 6-7k kazanmisimdir ama kendi dusuncemi söyleyeyim bu kadar kazanmama ragmen bir kere bile alip kullanmaya tenezzul etmedim. Hem rahat degil hem cok kolay pedleri soyuluyor basslari cok az sarjinin uzun gitmesi disinda hiçbir ozelligi yok. Asla alinmaz tavsiye etmiyorum illa alacaksaniz 2.el 200-400 TL'ye arayip alin.

JBL Tune 510BT.

Eki Görüntüle 2172596
Sahibiyim ve bu zamana kadar bu kadar baş ağrıtan bir kulaklık takmadım, bana hediye geldi bütçem yok mecburum buna.

Yorumlarınıza katılmıyorum. 3 seneye yakındır kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Hem oyun hem de günlük hayatta sık sık kullanmayada devam ediyorum.

Ses kalitesi tatmin edici düzeyde, tizlere bir şey diyemem ama bass konusunda gömülecek bir tarafı yok.

Kulağını başlarda biraz acıtsada 3 4 gün içinde alışıyorsun, kulaklığın esnemesiyle alakalı olabilir.

Malzeme kalitesi olarak hiçbir sorunla karşılaşmadım, sık kullanmama rağmen pedler hala yeni gibi. Hissiyat olarak orta seviye kulaklık gibi hissettiriyor.

Dışarıya ses verme olayı sesi çok açmadığın sürece geçerli değil. Gürültülü ortamda gürültü engelleme olmadığı için sese abanırsan dışarıya elbette ses verir. Zaten en büyük eksisi gürültü engelleme olmaması.

Tamamen gömmek için gömmüşsün gibi geldi 🤔

Gömmek için gömmedim, kulaklık kötü olduğu için gömdüm. Sen beğeniyor olabilirsin saygı duyarım ama gördüğün üzere insanlar da çoğunluk olarak sana katılmıyor. Bu kulaklıkta bir sorun olduğu anlamına ve genel toplum deneyiminin iyi olmadığı anlamına gelir. Geçmişte ortalama bir kulak üstü kulaklık kullanmış her insan evladı bu kulaklığın ne kadar kötü olduğunu söyleyebilir. Hayatında ilk kez kulaklık kullanan birine verirseniz ancak kandırabilirsiniz. Saygılar.

Kablolu olmasına rağmen Creative aurvana live SE mi bu mu daha iyidir? Bir yerde ucuza buldum, belki alabilirim.
Diğeri hakkında bir bilgim yok ama bundan uzak dur.

Ben Q30 kullanıyorum bayağı bir araştırıp satın almıştım şu anda gayet memnunum kalitesi bakımından olsun ses bakımından olsun gayet iyi tek olumsuz yanı çok ağır olması bence.
Diğer konuya gelirsek Türkiye bitki örtüsü olmasındaki asıl sebep bence çoğu kişi asılsız şekilde incelemeler yapıp çok iyi kulaklık bilmem ne falan demesi herhangi bir inceleme videosuna baksak hemen övmeye başlarlar, çoğu kişi zaten anlaşmalı olduğu için hemen övmeye başlıyor çoğu kişi de para verdiği için olumsuz yorum yapmaktan korkuyor gibime geliyor, açıkçası Q30 için de aynısı oldu videolar izledim bass konusunda çok iyi falan dediler kulaklığı taktım öyle kulaklığı titreten bir bass falan göremedim veya ben çok fazla beklenti içerisindeydim.

Geri
Yukarı