Bergen'in katili Halis Serbest, Bergen'i öldürdüğü için pişman olmadığını belirtti

Sizin yazdığınızın dışında Bergen filmi ile alakalı olarak bir şey diyeceğim belki linçleyeceksiniz ama, 1989'daki cinayet şimdi film olunca mı insanların aklına bunu gündeme sokmak geldi. İnsanlar gerçekten çok garip.

(Edit)
Cinayete kurban giden o kadar kadın varken birinin filmini yapmak bence üzerinden prim kasmaktır ve bunu gayette iyi başardılar.
Katılıyorum Linçlemeye kalkacak olan varsa da buradan bolca küfür yolluyorum Sevgiler saygılar. Bu sadece primdir siz bunu konuştukça primcilere prim vereceksiniz onlar ceplerini doldurup gidecekler siz ise konuyu 1 ay' a kalmaz unutacaksınız.
Umarım zalimlerin bu dünyada yaptıkları öldükleri zaman yanına kalmaz.
Umarız:D

Bu Bergen de şimdi mi meşhur oldu? 40 yılın sanatçısı. Primi çok seviyor bizim millet, evet yanlış ancak kadın 40 yıldır dünyada yok, kemiği bile kalmadı ama bakıyorum hiç tanımayanlar dinlemeyenler şimdi famesi olmuş. Tamamen sürü psikolojisi ve özenti. Dipnot: Meşhur olmadan çok önce de dinleyen biri.

Bu Bergen de şimdi mi meşhur oldu? 40 yılın sanatçısı. Primi çok seviyor bizim millet, evet yanlış ancak kadın 40 yıldır dünyada yok, kemiği bile kalmadı ama bakıyorum hiç tanımayanlar dinlemeyenler şimdi famesi olmuş. Tamamen sürü psikolojisi ve özenti. Dipnot: Meşhur olmadan çok önce de dinleyen biri.
Hak verilesi açıklama.

Geri
Yukarı