Berkehan Çepni'ye ne oldu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Özür dilemiş ama yüz yüze değil :D.

Dosya Ekleri

• C86048D6-CAA5-4195-A1CA-69ADADE375DB.png
    C86048D6-CAA5-4195-A1CA-69ADADE375DB.png
    270,5 KB · Görüntüleme: 850
Konu tekrar açıldığından beri bu:

2c978c8c05706553b02331990cc5874e.jpeg

Resmi profil fotoğrafı olarak ayarlayan arkadaşların ortaya çıktığını ve sayılarının gittikçe arttığını gözlemliyorum. 😀 Başka dikkat eden var mı?

Özel bir anlamı olduğu belli. Sanırım bir taraf gerçek hayattaki yüzünü, diğer tarafsa sanal dünyadaki saldırgan ve nobran yüzünü temsil ediyor.

Eki Görüntüle 722254

Resmi profil fotoğrafı olarak ayarlayan arkadaşların ortaya çıktığını ve sayılarının gittikçe arttığını gözlemliyorum. 😀 Başka dikkat eden var mı?

Özel bir anlamı olduğu belli. Sanırım bir taraf gerçek hayattaki yüzünü, diğer tarafsa sanal dünyadaki saldırgan ve nobran yüzünü temsil ediyor.
Evet, ben de fark ettim. Hatta ilk başlarda saliselik Berkehan Çepni sanıyordum :D profil fotoğrafı ile ilgili teorilerin de Berkehan Çepni'yi yansıtıyor, ancak niye diğer forum üyeleri bu profil resmini çok fazla kullanmaya başladı? Bu konudan sonra da değil, önce de vardı. Bir anda ortaya çıkıverdi.

Eki Görüntüle 722254

Bu mesajı yazdıktan sonra avatar kaldırılmış.

2020-11-07-154730_1440x900_scrot.png

Ya yıllar sonra login olup kendi kaldırdı, ya da yöneticiler avatarı kaldırmış. Her iki ihtimal de garip...

Bu mesajı yazdıktan sonra avatar kaldırılmış.

Eki Görüntüle 729288

Ya yıllar sonra login olup kendi kaldırdı, ya da yöneticiler avatarı kaldırmış. Her iki ihtimal de garip...
Yöneticiler kaldırdı büyük ihtimalle. Çünkü bir sürü forum üyesi o hesabın profil fotoğrafını, kendi profil fotoğrafı yaptı.

Acaba kendisi yeni bir hesap açıp tekrar katılmış mıdır ?
Sosyal'de ona çok benzeyen birisini buldum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı