Berlin Bilgisayar güvenilir mi?

Wita

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün internette gezinirken bir bilgisayarlar ve aksesuarlarını satan bir şirket gördüm. Adı Berlin Bilgisayar. Ama internette pek bir bilgi bulamadım. Alışveriş tecrübeniz ya da herhangi bildiğiniz bir şey varsa yazarsanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Bugün internette gezinirken bir bilgisayarlar ve aksesuarlarını satan bir şirket gördüm. Adı Berlin Bilgisayar. Ama internette pek bir bilgi bulamadım. Alışveriş tecrübeniz ya da herhangi bildiğiniz bir şey varsa yazarsanız sevinirim.
Adı sanı bilinmedik yerlerden alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim. Ekşi’de bir başlığı bile yok.

Adını hiç duymadım. İnternette yaptığınız araştırmada da bilgi bulamadıysanız alışveriş yapmanızı önermem. Adı sanı bilinmeyen veya duyulmamış yerlerden alışveriş yapmamaya çalışın. 50-100 TL kâr etmek isterken daha fazla zarar edebilirsiniz.

O yine iyi, bana boş kutu göndermişlerdi.

Açın için ferahlık için. :D.

Büyük mağazalardan almak lazım. N11 üzerinden Wi-Fi anten aldım. Nexstar uydu alıcısına takmak için. Wi-Fi ağlarını görmüyordu, aradım dedim böyle böyle. Ya abi bizde çalışıyordu da, falan falan. N11 olduğu için iade aldı. Umarım yeterli olmuştur.

Geri
Yukarı