Bermuda Şeytan Üçgeni'nden gemi, uçak geçiyor mu?

Hocam bana uçak ve gemi verin.

Uçakla gemiyi çekerim, Gemiylede uçağı suyun altından geçiririm.

Oradan geçmeyen pilot ve kaptanlar kendilerine güvenmiyorlar, Direksiyonun başında benim gibi biri var ise problem olmayacaktır.

Vallahi uçaklar çok güzel uçuyorlar üstünden, şeytan meytan yok.

Bende gemilere bakmıştım gemiler falan geçiyor Bermuda nasıl biyerse nokta kadar bir yer ama DMAX'te izledim oradaki su gemileri içeriye çekiyor muş. İzleyin isterseniz.

Böyle şeyler uykumu kaçırıyor.

"Bermuda Şeytan Üçgeni, Atlantik Okyanusunda, geçmişte çok sayıda uçak ve geminin kaybolduğu bölge. Eskiden manyetik olduğu sanılan fakat günümüzde okyanus akıntılarının etkisiyle oluşan bir doğal gaz kaynağına ev sahipliği yaptığı düşünülen bir alandır."

Kaynak: Vikipedi.

Bende gemilere bakmıştım gemiler falan geçiyor Bermuda nasıl biyerse nokta kadar bir yer ama DMAX'te izledim oradaki su gemileri içeriye çekiyor muş. İzleyin isterseniz.

Böyle şeyler uykumu kaçırıyor.
Hocam koskoca deniz orada esen rüzgarla alakalı bile olabilir yanlış hatırlamıyorsam ya Barış Özcan'ın ya da Evrim Ağacının bununla alakalı bir videosu vardı orada her şeyi anlatıyordu belgesel kanalları olayı daha çok izlenebilir kılmak için biraz farklı bir atmosfer ile anlatıyorlar ürkütücü olması normaldir.

Barış özcan'ın videosuymuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı