Bershka iade olur mu?

TheNoblesT.R

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık 2 hafta önce Bershka'dan bir bot aldım ve şu an iki ayakkabının da yanları açıldı yürümek dışında kullanmadım ne topa vurdum ne bir şey yaptım bu ayakkabıları iade edebilir miyim? Ocak 5'e kadar zamanı var yazıyor ama kabul ederler mi bilmiyorum.

Merhaba. Yaklaşık 2 hafta önce Bershka'dan bir bot aldım ve şu an iki ayakkabının da yanları açıldı yürümek dışında kullanmadım ne topa vurdum ne bir şey yaptım bu ayakkabıları iade edebilir miyim? Ocak 5'e kadar zamanı var yazıyor ama kabul ederler mi bilmiyorum.
Üzgünüm ancak kabul edeceklerini zannetmiyorum.

Kusurlu bir durum varsa iade almak zorundalar.

Hocam ayakkabı elime geldikden 2-3 gün sonra baktım sağ ayakkabıda ufak bir açılma vardı çok umursamadım ama şimdi bayağı büyüdü hani bu açılan yerleri yapıştırıp iade falan etsem kabul ederler mi?

Yapıştırmadan iade edin, düşük kalite deyin. İade etmezlerse THH'ye başvuracağını söylersin. Sen haklı olduğuna kendini inandırırsan herkes inanır.

Yapıştırmadan iade edin, düşük kalite deyin. İade etmezlerse THH'ye başvuracağını söylersin. Sen haklı olduğuna kendini inandırırsan herkes inanır.

Hocam iade koşullarına bakıyordum sanıyorum iade kabul etmezler

istediğim ürünü iade edebilir miyim?​

İade edilecek ürünlerin kusursuz durumda olması, orijinal etiketlerinin üzerinde bulunması ve kullanılmamış olması gerekir. İade işlemi, gönderi onayından itibaren en fazla 30 gün içinde gerçekleştirilmelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı