Beşiktaş - Galatasaray derbi tahmini

"Fener'in k*eği **** Beşiktaş" sloganı maçın özetiydi. Hayran kaldım bu slogana. Bu maç sayesinde Beşiktaş'lıların da gerçek yüzü ortaya çıktı. Fener de, 8taş'da aynı şeyin laciverti. Kuşlardan ne beklenebilirdi ki zaten...

Son düzenleme:
Yukarıda @Negan Smith hocamın attığı, benim de konu içinde önceki sayfalarda bahsettiğim Trabzonspor - Beşiktaş maçındaki pozisyon ne kadar penaltı değilse bu pozisyon da o kadar penaltı değil. Bu kadar basit, lafı dolandırıp oraya buraya getirmeye gerek yok. Eğer her topaca dönüşen penaltı alacaksa Fenerbahçe her maç penaltı alırdı.
Gerçi doğru, zaten alıyorlar.
Sadece bu maç özelinde kaldınız sanırım. Bu ülkede yıllardır Galatasaray için kurulmuş büyük bir lobi var. 2018-2019 şampiyonluğunu ne çabuk unuttunuz? Ben unutmadım. Birçok geleneksel ahlak düzeyinin üzerinde yer alan Galatasaray taraftarı ben Galatasaraylılığımı bu sezon bir köşeye astım. Sevinmiyorum, sevinemiyorum dedi. Öncesiyle sonrasıyla oynadığı futbolla değil lobisiyle şampiyon olduğu çok sezon oldu Galatasaray'ın. Bunu sizlerde çok iyi biliyorsunuz.

Yazıklar olsun Galatasaray.

EwHJ7xEXcAIFRMd.jpg_large (1).jpg

Sadece bu maç özelinde kaldınız sanırım. Bu ülkede yıllardır Galatasaray için kurulmuş büyük bir lobi var. 2018-2019 şampiyonluğunu ne çabuk unuttunuz? Ben unutmadım. Birçok geleneksel ahlak düzeyinin üzerinde yer alan Galatasaray taraftarı ben Galatasaraylılığımı bu sezon bir köşeye astım. Sevinmiyorum, sevinemiyorum dedi. Öncesiyle sonrasıyla oynadığı futbolla değil lobisiyle şampiyon olduğu çok sezon oldu Galatasaray'ın. Bunu sizlerde çok iyi biliyorsunuz.
Siz 2020-2021 sezonunu ne çabuk unuttunuz? Beşiktaş'ın 1 averaj farkla şampiyon olduğu sezonu hani? Hatayspor'un geçirdiği en iyi sezonlardan biri olmasına rağmen Mayısta Beşiktaş'a 7-0 yenilmesini ve sırf bu maçla Beşiktaş'ı şampiyon yapmasını hani? O sezonda, Galatasaray'ın son maçında Malatyaspor'un Galatasaray'a gol vermemek için nasıl çırpındığını hani? Ne çabuk unuttunuz?
Kimse kusura bakmasın; Beşiktaş, bedava şampiyonluklar konusunda diğer takımlara laf sallayabilecek son takımdır. Fenerbahçe'den sonra bile.

Siz 2020-2021 sezonunu ne çabuk unuttunuz? Beşiktaş'ın 1 averaj farkla şampiyon olduğu sezonu hani? Hatayspor'un geçirdiği en iyi sezonlardan biri olmasına rağmen Mayısta Beşiktaş'a 7-0 yenilmesini ve sırf bu maçla Beşiktaş'ı şampiyon yapmasını hani? O sezonda, Galatasaray'ın son maçında Malatyaspor'un Galatasaray'a gol vermemek için nasıl çırpındığını hani? Ne çabuk unuttunuz?
Kimse kusura bakmasın; Beşiktaş, bedava şampiyonluklar konusunda diğer takımlara laf sallayabilecek son takımdır. Fenerbahçe'den sonra bile.
Takımların futbol stratejileri ile TFF'nin resmi kurumların desteğinin ne ilgisi var? Beşiktaş o sezon Hatayspor'u iyi bir futbolla içinde tek bir şaibe olmadan mağlup etti. Aynı şekilde Galatasaray'da Malatyaspor'a karşı kötü oynadı ve şampiyon olamadı. Saha içinde iki rakip arasında olan şeyler bunlar. Karagümrük'te Beşiktaş'ın sahasında inanılmaz bir futbol oynadı ve Beşiktaş'ın şampiyonluğunu tehlikeye attı. Hatta maç sonunda soyunma odasında inanılmaz sevinç gösterileri yaptı. Bunlar sorgulanacak şeyler değil. Beşiktaş Süper Lig tarihinde stadyumsuz, pandemide taraftarsız şampiyon olan tek takım. Zoru başaran bir takım. Sorgulamanız gereken olmayan penaltıların verildiği, taç için VAR'a gidilmez denilip puanların hediye edildiği, Diagne'nin rakiplerini yumruklayarak gidip goller attığı VAR dönemi içindeki dakikaları, ofsaytlardan verilen golleri, ofsaytımsıları sorgulayın.

Saha içi ayrı şey lobi ayrı şey. Bunu anlamayalım.

Beşiktaş, hakemden gol yemiş takımdır.

Galatasaray, aynı sezon hakemden gol yiyen Beşiktaş'ın puan kaybetmesi üzerine, puan durumunda Beşiktaş'ı bir puanla geçerek şampiyon olmuştur.

Beşiktaş'a hakemler konusunda laf yapabilecek de en son takım Galatasaray'dır. Tarihi ve geleceği son derece kirlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı