Galatasaray - Beşiktaş maçı ne olur?

Maçı kazanırsak şampiyonuz, ama yenilirsek üzülmem sonuçta Fener Trabzon'a puan bırakacak.
O kadar kesin konuşmamak lazım. Trabzon son zamanlarda kötü bayağı. Fenerbahçe karşısında elinden geleni yapacaklardır ama puan çalabilirler mi bilmem.
Hilesiz hurdasız bir maç olacaksa Beşiktaş alır. Ama Türk futbolunda böyle bir şey mümkün olmayacağı için :)
Ağlamalar şimdiden başlamış.

O kadar kesin konuşmamak lazım. Trabzon son zamanlarda kötü bayağı. Fenerbahçe karşısında elinden geleni yapacaklardır ama puan çalabilirler mi bilmem.

Ağlamalar şimdiden başlamış.
Bunu kabullenemiyorsunuz, hâlâ gözlerinizde perde var. Bu olay sadece Galatasaray için değil FB için de geçerli. Bir Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe'de de hile hurda olduğunu kabul ediyorum. Daha doğrusu eski Fenerbahçeli. Türk Futbolu tamamen hile hurdadan ibaret artık, hiçbir takım tutmuyorum. Emin olabilirsin yani bir takımın yandaşı olduğum için böyle konuşmuyorum.

Fenerbahçeliyim ancak Galatasaray alır gibime geliyor. Ama Beşiktaş'ın yanındayım. Haydi kuşdaş. Haydi gagadaş. Haydi Kara Kanarya. :D

Galatasaray geçen seneden beri büyük maçları gerçekten çok iyi oynuyor. Okan Buruğu çok beğenmesem de büyük maçları iyi oynatıyor hakkını yememek lazım. Bu maçta da favori Galatasaray. Kazanacağını da düşünüyorum. Gollü bir maç bekliyorum 2-4 Galatasaray alır.

Derbi günü gelip çattığına göre rutin konu açılsın bakalım.
Bir Galatasaray'lı olarak, Beşiktaş'ı yıllardır deplasmanda yenemiyoruz. Bu yüzden içimde hafif bir korku var ama bu sezon Beşiktaş herhangi bir Anadolu takımından farksız neredeyse. Ayrıca bu maç hemen hemen şampiyonun kim olacağını belirleyecek bir maç ve karagümrük maçındaki kadroyla ve oyunla da gördük ki Galatasaray tüm odağını bu maça vermiş.
Siz ne düşünüyorsunuz? Analizlerle birlikte skor tahminlerini de alalım.
7-0 Galatasaray alır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı