Beşiktaş moralimi bozuyor, artık yeter!

Kardeşim sen bir de biz gariban fenerbahçelileri düşün😀 bu sene iyi kadro kurduk Ali koç geldiğinden beri😁

Bu sezon daha lig doğru düzgün başlamamışken 6 mağlubiyet yaşadık, yapılacak iş mi bu? Öne geçtiğimiz maçı kaybediyoruz her zaman, sezon sonunu merak ediyorum acaba ilk 5'e girebilecek miyiz diye. Eğer bu oyunla oynamaya devam edersek Fenerbahçe bizi dağıtır. Ayrıca hiç tecrübesi olmayan Burak Yılmaz'ı niye teknik direktör yaptılar onu da anlamadım, çok mu zor Sergen Yalçın'ı geri getirmek? Seçim tarihini iple çekiyorum, seçime kadar her hafta bir depresyon randevusu yaşanacak 😃

Bizi çoğu maç fazla gol yemekten kurtaran Eric Bailly'de %99 kadro dışı kalacak, artık her maç 3 yerine 5 yeriz. İyi geceler.
Hamsilerle işimiz olmaz dostum yakında kurtulacağız tek kurtuluş hasan arat.

Kardeşim sen bir de biz gariban fenerbahçelileri düşün😀 bu sene iyi kadro kurduk Ali koç geldiğinden beri😁

Kurdukta ne oldu. O kadroya İsmail kartalın yöneteceği kadro değil. Ben hep söyledim. İsmail kartal çalıştırdığı dönem kazandığı maçlarda çok pozisyon veriyor diye. Jesus döneminde top ileride kalırdı bir şeyler yapardık. Bunda bir şey yapamıyoruz. Bir fred olmadan Trabzon'u yenemiyoruz. Samet fenerin değil. Büyük takım topçusu değil. Geçen sene de çok hata yaptı. Bazı oyuncular büyük takım topçusu. Tuncay şanlı mesela veya Gökhan gönül. Bu öyle değil.

Kurdukta ne oldu. O kadroya İsmail kartalın yöneteceği kadro değil. Ben hep söyledim. İsmail kartal çalıştırdığı dönem kazandığı maçlarda çok pozisyon veriyor diye. Jesus döneminde top ileride kalırdı bir şeyler yapardık. Bunda bir şey yapamıyoruz. Bir fred olmadan Trabzon'u yenemiyoruz. Samet fenerin değil. Büyük takım topçusu değil. Geçen sene de çok hata yaptı. Bazı oyuncular büyük takım topçusu. Tuncay şanlı mesela veya Gökhan gönül. Bu öyle değil.

İsmail kartal şu ana kadar güzel top oynattı ama defansımızın yokluğu ve fredin eksikliği yüzünden yenemedik Trabzon'u. Fred takım için çok önemli. Defansta olmayınca 3 atacağımız maçta 3 yedik. Normalde rahatça yenebilirdik.

Güzel top oynadık. Dengimizle güzel top oynadık mı bunu zaman gösterecek. Kendimizden daha güçsüz takımlara karşı iyi oynadık. BJK ve Cim Bom'a karşı nasıl oynayacağız. Gruptan çıkınca nasıl oynayacağız bunlar önemli. Bu adam bu takımın hocası değil. Trabzon maçında tadic en çok top kaybeden adam hala sahada. Zajc futbolla alakası yok hala ilk 11 de. Teknik anlayış olarak yaptığı hata çok.

Futbol eğlenceli ama hayatını etkileyecek kadar bağlanmamak lazım depresyon falan. Salla gitsin, GS az daha küme düşecekti ben umursamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı