Beşiktaş şampiyon oldu ne düşünüyorsunuz?

Usta 7 oldu usta... Şampiyonluk hasreti usta...
1621110111944.png

Tüm eski hakemler posizyona penaltı değil diyor ve zaten Rosier'in eli kapalı.

Neden kavga çıkarmaya çalışıyorsunuz? Her yerde böyle bir yorumunuzu görüyorum? Göztepe gole giderken ayağınla topu kontrol eden Göztepeli oyuncuya el yaptın diyerek gol pozisyonunu iptal ediyor ve bana gelip neden ağlıyorsunuz diyorsunuz görünüşe göre yaşınız 11 12.

Merhaba arkadaşlar, Beşiiktaş'lı olanlar sevinsin:). Ben de Beşiktaş'lıyım buraya kadar geldik helal olsun. Bunun hakkın da ne düşünüyorsunuz?

Cüneyt Çakır'a sövmeler başlamış. Average fanatik enjoyer :D Penaltı vermemiş falan falan. Neyse hayırlı olsun Şampiyon olduk :)

Hiçbir takımı tutmuyorum ama hangi takım olursa olsun fanatik adamı imana getirmek gerek(adamlar dışarıda eğlenecek diye biz evimizde Technopat'da geziniyoruz, onlar ise virüsü yayıyorlar)

Neden kavga çıkarmaya çalışıyorsunuz? Her yerde böyle bir yorumunuzu görüyorum? Göztepe gole giderken ayağınla topu kontrol eden göztepeli oyuncuya el yaptın diyerek gol pozisyonunu iptal ediyor ve bana gelip neden ağlıyorsunuz diyorsunuz görünüşe göre yaşınız 11 12.

Yaşımı nereden bildiniz?
Ben mi kavga çıkarıyorum?
Adam tebrik bile etmeden hakemler hakemler diyor ve yorumcuların çoğu penaltı değil diyor.
Gol pozisyonu değil uydurma belki kafayla falan gol atabilerdi ama çok zor olduğunu sen bile biliyorsun.

Yaşımı nereden bildiniz?
Ben mi kavga çıkarıyorum?
Adam tebrik bile etmeden hakemler hakemler diyor ve yorumcuların çoğu penaltı değil diyor.
Gol pozisyonu değil uydurma belki kafayla falan gol atabilerdi ama çok zor olduğunu sen bile biliyorsun.

Gol pozisyonu olmasa bile el olmayan yerde el deyip maçı durdurmak ne kadar doğru? Ağlamayın diyen sensin hakemler hakemler diye bir şey demedin sadece kendi fikrimi söyledim. Siz hemen kanatlarınızı açıp tartışma çıkarıyorsunuz.

Beşiktaş'ın acil transfer yapması lazım bu kadroyla UCL'de gruptan çıkamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı