Beşiktaş'ın Amir Hadziahmetovic transferi mantıklı mı?

mustafane06

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba değerli sosyal kullanıcıları, bugün Beşiktaş yeni transferi olarak Amir Hadziahmetovic'i açıkladı. Sizce bu transfer mantıklı mı?

oyuncu iyi ama anadolu takımından büyük takımlara gelen oyuncularda tutunamama sorunları var tutarsa ciddi katkı sağlar

Yaşı iyi, belirli bir seviyesi var. Sonuçta sistem içerisinde görmek lazım. Oyuncunun isimli olması da direkt katkı vereceği anlamına gelmiyor. Bir Galatasaray taraftarı olarak birden fazla defa beni yanıltan transferlere denk gelmiştim.

Belli olmaz. Ghezzal geldiği gün taraftarın yüzde 90'ı küfürler ediyordu bunu kim aldı diye. Herkes forvet beklerken son dakikada gelmişti.

Ama o dönem beklentileri aşırı yükseltmişlerdi ters köşe olacağını kimse beklemiyordu.

Yaşı iyi, belirli bir seviyesi var. Sonuçta sistem içerisinde görmek lazım. Oyuncunun isimli olması da direkt katkı vereceği anlamına gelmiyor. Bir Galatasaray taraftarı olarak birden fazla defa beni yanıltan transferlere denk gelmiştim.

Hocam mesela Fenerbahçe'deki Mesut Özil. Adamın Türkiye'de kariyeri bitti.

Merhaba değerli sosyal kullanıcıları, bugün Beşiktaş yeni transferi olarak amir hadziahmetovic'i açıkladı. Sizce bu transfer mantıklı mı?

Ben şahsen iş yapacağını düşünüyorum.

Ben şahsen iş yapacağını düşünmüyorum.

İnşallah. Elimizde patlamaz umarım.

Aslında Beşiktaş'ın Dele Alli yerine daha iyi bir futbolcu bulması lazım adam kafasında futbolu bitirmiş 3-5 maç iyi oynar sonra salar öyle bir tipi var umarım Hadziahmetovic Dele Alli'yi telafi eder.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı