Beşiktaş'ın şampiyonlar ligi gitmek için UEFA'ya başvurması

Lucky7

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Öncelikle Beşiktaşlıyım yani biraz taraflı olacak olabilirim. Dönem başı Valerin Ismael diye bir adam geldi ve başarısız oldu hem de çok sonra Şenol hoca geldi sonlara doğruda yavaş yavaş toparladı. Normal şartlarda UEFA'nın kurallarındada var diye biliyorum zaten öyle olması daha mantıklıydı. Kural: Herhangi bir takım ligden çekilirse o takımın yapmış olduğu maçlar geçersiz sayılacak. Bu maçlarda Beşiktaş kötü oynadı yalan yok ama kurallarda olan ve yürürlüğe girmesi gerekirken girmeyen ve Türkiye şikeler federosyonumuz(!).
Sayesinde şu an ligde üçüncü sırada bu yüzden Beşiktaş şu an UEFA'ya kurallarda geçen gibi olması için başvurdu. O puan durumuna göre Beşiktaş'ın kazanması Galatasarayında sadece 1 maç kaybetmesi lazım olur mu olur çünkü rakibi fener ve zor rakip olacak onun için. Benimle her ne kadar aynı fikirde olmayacak arkadaş olsa da kurallarda geçen bir olay bu yani. Bence Beşiktaş bu durumda haklı. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle beşiktaşlıyım yani biraz taraflı olacak olabilirim. Dönem başı valerin ısmael diye bir adam geldi ve başarısız oldu hem de çok sonra şenol hoca geldi sonlara doğruda yavaş yavaş toparladı. Normal şartlarda UEFA'nın kurallarındada var diye biliyorum zaten öyle olması daha mantıklıydı. Kural: Herhangi bir takım ligden çekilirse o takımın yapmış olduğu maçlar geçersiz sayılacak. Bu maçlarda Beşiktaş kötü oynadı yalan yok ama kurallarda olan ve yürürlüğe girmesi gerekirken girmeyen ve Türkiye şikeler federosyonumuz(!).
Sayesinde şu an ligde üçüncü sırada bu yüzden Beşiktaş şu an UEFA'ya kurallarda geçen gibi olması için başvurdu. O puan durumuna göre Beşiktaş'ın kazanması galatasarayında sadece 1 maç kaybetmesi lazım olur mu olur çünkü rakibi fener ve zor rakip olacak onun için. Benimle her ne kadar aynı fikirde olmayacak arkadaş olsa da kurallarda geçen bir olay bu yani. Bence Beşiktaş bu durumda haklı. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Reis bende beşiktaşlıyım maçlar oynandı kazanan 3 puanı aldı kaybeden 0 aldı bu kadar uzatmaya gerek yok ayrıca insanlar günlerce enkaz altında kaldı bende deprem bölgesindeyim yani.

Öncelikle Beşiktaşlıyım yani biraz taraflı olacak olabilirim. Dönem başı Valerin Ismael diye bir adam geldi ve başarısız oldu hem de çok sonra Şenol hoca geldi sonlara doğruda yavaş yavaş toparladı. Normal şartlarda UEFA'nın kurallarındada var diye biliyorum zaten öyle olması daha mantıklıydı. Kural: Herhangi bir takım ligden çekilirse o takımın yapmış olduğu maçlar geçersiz sayılacak. Bu maçlarda Beşiktaş kötü oynadı yalan yok ama kurallarda olan ve yürürlüğe girmesi gerekirken girmeyen ve Türkiye şikeler federosyonumuz(!).
Sayesinde şu an ligde üçüncü sırada bu yüzden Beşiktaş şu an UEFA'ya kurallarda geçen gibi olması için başvurdu. O puan durumuna göre Beşiktaş'ın kazanması Galatasarayında sadece 1 maç kaybetmesi lazım olur mu olur çünkü rakibi fener ve zor rakip olacak onun için. Benimle her ne kadar aynı fikirde olmayacak arkadaş olsa da kurallarda geçen bir olay bu yani. Bence Beşiktaş bu durumda haklı. Sizler neler düşünüyorsunuz?
İyide ligden çekilen takımlarla yapılan maçlarda gerek kırmızı kart cezaları, görülen sarı kartlar gibi bir dünya etken var, diyelim geçersiz sayıldı maçlar, biz ligden çekilmeden önce A takımıyla maç yaptık 1 adet kırmızı kart yedik, ve o kırmızı kart yiyen oyuncunun pozisyonunda oynayan oyuncu bir sonraki maç aksadığı için biz puan kaybettik. Mesela yani, bunun gibi dünyanın etken var. Bence bu olay çok saçma..

Reis bende beşiktaşlıyım maçlar oynandı kazanan 3 puanı aldı kaybeden 0 aldı bu kadar uzatmaya gerek yok ayrıca insanlar günlerce enkaz altında kaldı bende deprem bölgesindeyim yani.
Ve gerçekten bu konuda çok haklısınız, koskoca şehir enkaz olmuşken biz burda oturup o şehrin takımından 3 puan aldık 3 puan kaybettik konuşmak beni utandırıyor..

Yok hocam onunla problemim yok. Bu arada geçmiş olsun inşallah yakınların iyidir. Benim problemim kurallarda yazan şekliyle niye Süper Lig yapmıyor. Büyük ihtimal Beşiktaş'ı UEFA kabul edecektir. Benimki yalan olmasın diğer takımlar şike çok yaptı beşikyaşta şike olmuyor ama 1 maçta hadi olmuş olabilir bu duruma rağmen yarışta olabilecekken niye olmuyor benim dediğim bu.

Yok hocam onunla problemim yok. Bu arada geçmiş olsun inşallah yakınların iyidir. Benim problemim kurallarda yazan şekliyle niye Süper Lig yapmıyor. Büyük ihtimal Beşiktaş'ı UEFA kabul edecektir. Benimki yalan olmasın diğer takımlar şike çok yaptı beşikyaşta şike olmuyor ama 1 maçta hadi olmuş olabilir bu duruma rağmen yarışta olabilecekken niye olmuyor benim dediğim bu.

Bu ligde hangi sene şike yapılmadı ki.

İyide ligden çekilen takımlarla yapılan maçlarda gerek kırmızı kart cezaları, görülen sarı kartlar gibi bir dünya etken var, diyelim geçersiz sayıldı maçlar, biz ligden çekilmeden önce a takımıyla maç yaptık 1 adet kırmızı kart yedik, ve o kırmızı kart yiyen oyuncunun pozisyonunda oynayan oyuncu bir sonraki maç aksadığı için biz puan kaybettik. Mesela yani, bunun gibi dünyanın etken var. Bence bu olay çok saçma.

Ve gerçekten bu konuda çok haklısınız, koskoca şehir enkaz olmuşken biz burada oturup o şehrin takımından 3 puan aldık 3 puan kaybettik konuşmak beni utandırıyor.

Hocam olay o değil niye UEFA kurallarına uyan bir ülke değiliz niye sadece 2 takımın şikelerine göre kurulmuş bir ligimiz var olay o.

Bir fenerli olarak açıkçası gs olacağına bjk olsun isterim ama mantıklı gelmiyor gs gitmiş onları hakkıyla yenmiş siz kaybetmişsiniz şimdi size kaybettiğiniz maçta 3 puan verilmemeli.

Kankacım şimdi o kurallar uefa ligleri için geçerli holigan bjk sayfaları kuduruyor boş boş liglerin insiyatifine bırakılıyor kararlar bu uygulanan karar 9 kete yaşanmış olay kural 8 kere uygulanmış geçen kurallar uygulanınca beşiktaş niye ağzını açmamış çünkü işine geliyormuş şuan puan kaybettiği için bu kadar ağlıyor beşiktaş yönetimi emin ol puan kazansa ağzını açmazdı.ayrıca hani ligi tescik ettirmeyecekti kendisi kazanırsa bjk niye uğraşıyor madem öyleyse lider olmak için?
Ayrıca hakemlerin hatalı verdiği her karara şike demeyi bırakın komik oluyorsunuz beşiktaş lehine de kafa attığı halde kırmızı görmediği pozisyon vardo hatırlarsanız

Geri
Yukarı