Beşiktaşlı olmak yerine Galatasaraylı olmak

arelsmirnov

Femtopat
Daha fazla  
İlkokulda yakın arkadaşım vardı ve kendisi Galatasaraylıydı. Beni de Galatasaraylı yapmıştı. Dedem bana Beşiktaş forması almıştı, kendisi Beşiktaşlıydı öylelikle küçüklük aklı Beşiktaşlı olmuştum. Yaşım 17, lisede arkadaş çevrem Galatasaraylı hatta sınıfta sadece 2 tane Fenerbahçeli var. Beşiktaşlı yok, benim de hem eski takımım hem de çevrem hep Galatasaraylı diye şu an içimde küçük aslan yatıyor. Sizce ben Galatasaray'ı desteklesem döneklik mi yapıyorum?

Bos ver GS'yi gel Fenerli ol. :D Koydum sevinçlerimi önüme, baktım hepsi Fenerbahçe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok kardeşim ne dönekliği, boş ver dinleme insanların ne dediğini. Hangi takım hoşuna gidiyorsa, hangi takım mutlu ediyorsa, hangi takıma kendini yakın görüyorsan o takım taraftarı ol ama hiçbir zaman futbol için bir başkasını üzme ve seni üzmelerine izin verme çünkü hepsi boş bunların. Parayı alan onlar bizler değiliz o yüzden üzülecekse birileri parayı vuranlar üzülmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlkokulda yakın arkadaşım vardı ve kendisi galatasaraylıydı. Beni de Galatasaray'lı yapmıştı. Dedem bana Beşiktaş forması almıştı, kendisi beşiktaşlıydı öylelikle küçüklük aklı Beşiktaş'lı olmuştum. Yaşım 17, lisede arkadaş çevrem Galatasaray'lı hatta sınıfta sadece 2 tane Fenerbahçe'li var. Beşiktaş'lı yok, benim de hem eski takımım hem de çevrem hep Galatasaray'lı diye şu an içimde küçük aslan yatıyor. Sizce ben Galatasaray'ı desteklesem döneklik mi yapıyorum?

Çocukluk aşkınız Galatasaray hocam destekleyin.

Geri
Yukarı