Beslenme programım nasıl?

salep

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar spora yeni başladım ve ağır sağlamdan vesaire yardım alarak ve araştırarak kendi cebime de uygun bir beslenme programı hazırladım. Amacım yağ yakarken kas koymak. Sabah öğünü ve spor öncesi öğünü sıkıntı yaratmadı hatta sporuma katkısı dokundu fakat spor sonrası yediğim öğün beni çok tıkadı. Acaba doğru mu yapıyorum? Şişmanlaşırım diye korkuyorum. Programı paylaşacağım.

Güncel boy, kilo : 172, 67

Dosya Ekleri

• IMG-20231212-WA0000.jpg
    IMG-20231212-WA0000.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 29
Süt ürünleri tüketmemelisin yoğurt vb pilav ise haşlanmış olmalı yulaf sabah kahvaltısında su ile (sıcak su )beraber yapin icerisine varsa whey protein tozu yoksa da yarım muz doğrayıp icine atin 10 dk buzlukta bekltin soğusun sabah yulaf yanina 4 yumurta 2 tam 2 sinin akı'nı tercih edin öğünlerinize mümkünse yağsiz ton balığı mutlaka ekleyin tavuk gögsü günlük 100 gr seklinde 2 öğün kullansanız daha iyi olur salatanızı ise her öğününüze mutlaka ekleyin ya da yeşillik yemenizinde faydasi olur daha cok dediğim gibi dana eti haslanmıs tavuk gögsü haslanmıs patates ton balığı ve diğer dediklerim ağırlıklı olursa ve öğün sayınız 4 olursa sizin icin daha iyi olacaktir.

Geri
Yukarı