[Beta] T-REX Miner LHR %80 kırıldı

@serseri26 hayır, ufak dalgalamalar (553- 558 MH/s arası ve watt dalgalanmaları. Aslında bu %80 oranındaki LHR kırımı öncesinde de olduğu gibi) dışında hiç bir sorun yaşamadım.

Siz hangi kartıları ve sürücüyü kullanıyorsunuz? Büyük ihtimalle sürücüden kaynaklı.

@serseri26 hayır, ufak dalgalamalar (553- 558 MH/s arası ve watt dalgalanmaları. Aslında bu %80 oranındaki LHR kırımı öncesinde de olduğu gibi) dışında hiç bir sorun yaşamadım.

Siz hangi kartıları ve sürücüyü kullanıyorsunuz? Büyük ihtimalle sürücüden kaynaklı.
lolminer ile jilet gibi kazıyordu hata vs hiç vermiyordu. t-rex bu şekilde mesela rig dün düşmüştü 21:19 civarında drivers kernel hatası vermişti.

Tekrar sistemi yeniden başlattım şu zamana kadar böyle çalıştı.

Ayrıca size birşey sormak istiyorum benim bir tane 2060 kartım var 12 gb bu kartı sisteme taktığım zaman rig sapılıyor ve bir kazıma başlıyor bir başlamıyor duruyor vs ve bütün kartlar çalışmıyor

bu kartlar LHR ama 2016 12 gb olan LHR değil. bir türlü o kartı bunlarla birlikte çalıştıramadım

sadece 2060 takiyorum çalışıyor. Bu konudaki düşünceniz nedir ?

1649909380924.png

@serseri26 sizde 510.60.02 kuruluymuş, size 470.86 sürümü kurmanızı öneririm. Aldığınız hata çözülmezse, T-Rex'in yeni sürümünü bekleyin derim. Biliyorsunuz, bu beta.

@The Theseus evet. Ancak 3060'lar için 470.86 öneriliyor.

Son düzenleme:
@The Theseus hayır, T-Rex'te sorun olmaz ama lolminer'da olabiliyor. Örneğin lolminer'da LHR kartlar, LHR olmayan kartlardan daha stabil çalışıyor olsa da, LHR olmayan kartlar da az da olsa zorlanıp performans düşürebiliyorlar.

470.86 sürümle, GTX'lerde performans değişikliği olmayacaktır büyük ihtimalle ancak 3060'lar daha stabil ve daha performanslı olacaktır. (T-Rex'te)

@The Theseus hayır, T-Rex'te sorun olmaz ama lolminer'da olabiliyor. Örneğin lolminer'da LHR kartlar, LHR olmayan kartlardan daha stabil çalışıyor olsa da, LHR olmayan kartlar da az da olsa zorlanıp performans düşürebiliyorlar.

470.86 sürümle, GTX'lerde performans değişikliği olmayacaktır büyük ihtimalle ancak 3060'lar daha stabil ve daha performanslı olacaktır. (T-Rex'te)
Lolminer'de GTX karların MH'si düşmüştü o yüzden kullanmadım onu. Evet herhangi bir düşüş göremedim ama çok hata veriyor LHR'den midir bilmiyorum günde 1-2-3 hata alıp yeniden başlatılıyor. Herhangi bir net hata da yok. Bakalım biraz da bu sürücüde deneyelim. ŞU konuya da bakabilir misiniz acaba?

Geri
Yukarı