Bethesda oyunları zamlanabilir

2,343 tane var. En beğendiğim oyunlarım FM'ler, Yakuza'lar ve CoD'lar tabii ki, en pahalıları da CoD oyunları olsa gerek.

2,343 tane var. En beğendiğim oyunlarım FM'ler, Yakuza'lar ve CoD'lar tabii ki, en pahalıları da CoD oyunları olsa gerek.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bayağı pahalı bir kütüphaneniz olduğu anlaşılıyor. Güle güle oynamanızı dilerim.

Halo dediğiniz için baktım da, 25 liraya aldığım Halo MC Collection 1200 lira olmuş. Yuuuuh!

Aynı ben. Ben de Epic bedavaları, Steam indirimleri derken bir baktım bir küçük kütüphane olmuş. Bir üzüldüğüm, hatta sosyalde de duyurusunu ben yaptım, AC: Odyssey ve Valhalla 60 lirayaken Game Pass'te (Valhalla u+'da, Game Pass'te değil) var diye satın almadım. Şimdi Game Pass'e zam gelecek tahminen 200 lira olacak diye bir bakayım hangi oyunlar varmış dedim. Zaten birçoğuna sahibim veya satın alabiliyorum ve hiçbirini de oynamıyorum hevesim yok. Bir şeyi indirimde diye almamak lazım. Sevdiğin oyun, tür ne ise onu alacaksın 1-2 yıl oynayacaksın. Odyssey de gene mevsim indirimlerinde indirime girer, o zaman alırım. Bu arada haberiniz olsun Steam'de The Walking Dead the Telltale Games, Batman Collection ve Epic Games'de Hades 20 lira bunları da ucuzken alın ve oynamayın

Değerli fikirleriniz için teşekkür ederim.

Zamlanmadan önce bir indirim olabilir mi?

Fallout serisinin minimum 1000 TL olacağını düşünüyorum. Özetle, 500 TL'nin altında gördüğünüz ve oynamak istediğiniz AAA oyunları doğrudan satın alabilirsiniz çünkü zam gelmesi muhtemel ve 1000 TL'nin altında AAA oyun kalacağını düşünmüyorum.

Özellikle yakında çok fazla zam olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…