Bethesda oyunları zamlanabilir

Ayıptır sorması, kaç oyununuz var?
Kütüphanenizde en beğendiğiniz ve en pahalı oyunlar hangileridir?
Bende pek fazla bir şey yok da, hep zamanında beş-on liraya aldığım oyunlar da başaklarında ne var diye merak ettim.
Teşekkür ederim.
Diğer taraftan ben de aldığım oyunların yüzde doksan kadarını hiç oynamadım. Zaten bu yüzden oyunlara pek fazla para vermek istemiyorum. "Oynarım" diye alıyorum ama oynamak içimden gelmiyor ve oynamıyorum. Bunun iyi tarafı, beklemeden acele indirimsiz oyun almıyorum.
2,343 tane var. En beğendiğim oyunlarım FM'ler, Yakuza'lar ve CoD'lar tabii ki, en pahalıları da CoD oyunları olsa gerek.

2,343 tane var. En beğendiğim oyunlarım FM'ler, Yakuza'lar ve CoD'lar tabii ki, en pahalıları da CoD oyunları olsa gerek.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bayağı pahalı bir kütüphaneniz olduğu anlaşılıyor. Güle güle oynamanızı dilerim.

Merhaba arkadaşlar!

Öncelikle kaynağın kendi çıkarımım olduğunu ve zamlanmaktan kastımın tüm pazarlarda yerel fiyatlandırmadan uzaklaşıp 60 dolarsa 60 dolardan satılmasını kastettiğimi belirteyim. Microsoft'un Activision Blizzard'ı satın alımı sonrası oyuncuları özellikle Game Pass abonelik servisine çekmek için Call Of Duty, Sekiro, Diablo gibi başarılı Activision Blizzard oyunlarına zamdan sonra yakın zamanda da sahibi olduğu Halo serisine zam yaptı. Bu da demek oluyor ki, her ne kadar başlıkta Bethesda oyunları diye bahsetmiş olsam da özünde, Microsoft'un tüm oyunları zamlanabilir. Dolayısıyla Gears, Forza, Fallout, Doom serisi, Starfield, Flight Simulator, Sea of Thieves, Psychonauts 2 gibi oyunlar çok yakında zamlanabilir. Ayrıca Game Pass aboneliklerine de bu ayın sonunda bir zam gelmesi beklendiğini de hatırlatmak isterim. Bu yüzden oyunu da alacaksanız, Game Pass'e abone de olacaksanız elinizi sıkı tutmanızı tavsiye ederim.

İyi sosyaller, iyi oyunlar. @NotAKnightAnymore @Aras the Great @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @Osman Nuri23
Halo dediğiniz için baktım da, 25 liraya aldığım Halo MC Collection 1200 lira olmuş. Yuuuuh!

Diğer taraftan ben de aldığım oyunların yüzde doksan kadarını hiç oynamadım. Zaten bu yüzden oyunlara pek fazla para vermek istemiyorum. "oynarım" diye alıyorum ama oynamak içimden gelmiyor ve oynamıyorum. Bunun iyi tarafı, beklemeden acele indirimsiz oyun almıyorum.

Aynı ben. Ben de Epic bedavaları, Steam indirimleri derken bir baktım bir küçük kütüphane olmuş. Bir üzüldüğüm, hatta sosyalde de duyurusunu ben yaptım, AC: Odyssey ve Valhalla 60 lirayaken Game Pass'te (Valhalla u+'da, Game Pass'te değil) var diye satın almadım. Şimdi Game Pass'e zam gelecek tahminen 200 lira olacak diye bir bakayım hangi oyunlar varmış dedim. Zaten birçoğuna sahibim veya satın alabiliyorum ve hiçbirini de oynamıyorum hevesim yok. Bir şeyi indirimde diye almamak lazım. Sevdiğin oyun, tür ne ise onu alacaksın 1-2 yıl oynayacaksın. Odyssey de gene mevsim indirimlerinde indirime girer, o zaman alırım. Bu arada haberiniz olsun Steam'de The Walking Dead the Telltale Games, Batman Collection ve Epic Games'de Hades 20 lira bunları da ucuzken alın ve oynamayın 😁 😂

Aynı ben. Ben de Epic bedavaları, Steam indirimleri derken bir baktım bir küçük kütüphane olmuş. Bir üzüldüğüm, hatta sosyalde de duyurusunu ben yaptım, AC: Odyssey ve Valhalla 60 lirayaken Game Pass'te (Valhalla u+'da, Game Pass'te değil) var diye satın almadım. Şimdi Game Pass'e zam gelecek tahminen 200 lira olacak diye bir bakayım hangi oyunlar varmış dedim. Zaten birçoğuna sahibim veya satın alabiliyorum ve hiçbirini de oynamıyorum hevesim yok. Bir şeyi indirimde diye almamak lazım. Sevdiğin oyun, tür ne ise onu alacaksın 1-2 yıl oynayacaksın. Odyssey de gene mevsim indirimlerinde indirime girer, o zaman alırım. Bu arada haberiniz olsun Steam'de The Walking Dead the Telltale Games, Batman Collection ve Epic Games'de Hades 20 lira bunları da ucuzken alın ve oynamayın 😁 😂
Değerli fikirleriniz için teşekkür ederim.

Fallout serisinin minimum 1000 TL olacağını düşünüyorum. Özetle, 500 TL'nin altında gördüğünüz ve oynamak istediğiniz AAA oyunları doğrudan satın alabilirsiniz çünkü zam gelmesi muhtemel ve 1000 TL'nin altında AAA oyun kalacağını düşünmüyorum.

Fallout serisinin minimum 1000 TL olacağını düşünüyorum. Özetle, 500 TL'nin altında gördüğünüz ve oynamak istediğiniz AAA oyunları doğrudan satın alabilirsiniz çünkü zam gelmesi muhtemel ve 1000 TL'nin altında AAA oyun kalacağını düşünmüyorum.
Özellikle yakında çok fazla zam olabilir.

Geri
Yukarı