Çözüldü Better Discord JavaScript Custom status plugini nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sprons

Hectopat
Daha fazla  
Discord'da bir arkadaştan gördüğüm hareketli durum metnini bayağı araştırdım ettim ve Better Discord plugini ile olduğunu fark ettim. Bu pluginin internet sitesinden bugün en son sürümünü yükledim fakat internette eski sürümlerinde böyle bir kodlama penceresi açılmıyordu, kısaca daha kolaydı önceki. Şimdikinin hiçbir yerde örneği veya bir videosunu bulamadım.

Kendim az çok Python derslerinden yazılımın nasıl yapıldığını biliyorum fakat pek de bilmediğim için az araştırdım fakat çok karışık geldi. Bunu nasıl yapabileceğimi anlatabilirseniz sevinirim. Plugini vb. şeyleri isterseniz paylaşabilirim.

resim_2021-05-20_181228.png
resim_2021-05-20_181611.png

Çözüm
Discord'da bir arkadaştan gördüğüm hareketli durum metnini bayağı araştırdım ettim ve Better Discord plugini ile olduğunu fark ettim. Bu pluginin internet sitesinden bugün en son sürümünü yükledim fakat internette eski sürümlerinde böyle bir kodlama penceresi açılmıyordu, kısaca daha kolaydı önceki. Şimdikinin hiçbir yerde örneği veya bir videosunu bulamadım.

Kendim az çok Python derslerinden yazılımın nasıl yapıldığını biliyorum fakat pek de bilmediğim için az araştırdım fakat çok karışık geldi. Bunu nasıl yapabileceğimi anlatabilirseniz sevinirim. Plugini vb. şeyleri isterseniz paylaşabilirim.

Eki Görüntüle 1032804Eki Görüntüle 1032814
@Albatheusxd yardım eder. Ona diyim kodu atsın.
Hadi ben attım:
JavaScript:
var oyun = [
  "durum",
    "durum1",
    "durum2"

];
client.on("ready", () => {
  setInterval(function() {
    var random = Math.floor(Math.random() * (oyun.length - 0 + 1) + 0);
    client.user.setActivity(oyun[random], { type: "PLAYING" });
  }, 2 * 5000);
});

Eki Görüntüle 1032804Eki Görüntüle 1032814
Hadi ben attım:
JavaScript:
var oyun = [
  "durum",
    "durum1",
    "durum2"

];
  setInterval(function() {
  }, 2 * 5000);
});

Çözüm
Kalem işaretine basıyorsunuz sanırım, çark uşaretine basabilirmisiniz?
Çark işareti bir işe yaramadı denedim :(
Hadi ben attım:
JavaScript:
var oyun = [
  "durum",
    "durum1",
    "durum2"

];
  setInterval(function() {
  }, 2 * 5000);