Better Discord tema önerisi

Bir gece ansızın banlanabilirsiniz. 🙂

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    49,8 KB · Görüntüleme: 20
Discord'ta sizi şikayet ederlerse ban yiyorsunuz, onun dışında banlanamazsınız. Ben baya uzun süre kullandım ama ban yemedim.
Hocam sorunda o ya işte, x kişisi reportlasa kullanıcının haberi olmayacak. En iyisi hiç bulaşmamak 2016 early olan discord hesabım discord politikasını ihlal eden bir sunucuda barındığım için banlandı ve ben bunun için uyarı bile almadım. Bu arkadaşında uyarı alacağını sanmıyorum ki politika ToS'da açıkca belirtilmiş.

Hocam sorunda o ya işte, x kişisi reportlasa kullanıcının haberi olmayacak. En iyisi hiç bulaşmamak 2016 early olan discord hesabım discord politikasını ihlal eden bir sunucuda barındığım için banlandı ve ben bunun için uyarı bile almadım. Bu arkadaşında uyarı alacağını sanmıyorum ki politika ToS'da açıkca belirtilmiş.
Uyarı yiyecekler demedim ki zaten. Uyarısız banlanıyorsun. Bu konuda haklısınız.

Alexis modern Discord fena değildir hocam, tabii göz zevkinize bağlı biraz da. Ben Windows XP temasını indirmiştim, tatlı gelmişti hoşuma gitmişti. Synthwave 84' var adı üstünde synthwave temalı, onlar güzeldir bana göre.

Teşekkür ederim synthwave 84' guzel gibi onu kullanacağım iyi gunler.

Ben Dark matter kullanıyorum. Siyah renkli roller zor gözüküyor ama. Discord+ da iyidir.

Discord+ kotu bence. Dark matter guzelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı