Better Minecraft mod paketi yeni dünya oluştururken çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Zurnadürüm

Kilopat
Makaleler
22
Daha fazla  
Oyun modunu CurseForge'dan indirdim sonunda. Her şey güzel, hoş. Oyunu oynamak için yeni dünya açtığımda ise oyun aniden "Saving world" yazıp kapanıyor.
Oyun sürümü 1.16.5 Forge.
Mod en son sürüm.

Crash dosyası ektedir.

Dosya Ekleri

• crash-2021-09-22_11.46.18-client.txt
    62,8 KB · Görüntüleme: 191
Son düzenleme:
Oyun modunu CurseForge'dan indirdim sonunda. Her şey güzel, hoş. Oyunu oynamak için yeni dünya açtığımda ise oyun aniden "saving world" yazıp kapanıyor.
Oyun sürümü 1.16.5 Forge.
Mod en son sürüm.

Crash dosyası ektedir.

Sanırım oyuna verdiğin RAM 5GB ama eğer değilse uygun bir seviyeye RAM'ini yükseltip tekrar dener misin?

Ayrıca attığın txt dosyasındaki description bölümünde yazan "mouseclicked Event handler" açıklamasıyla ilgili bir yazı buldum. Belki işine yarayabilir.

• This issue is most commonly caused by a broken installation of Avast!free edition Anti-virus software. A reinstallation of Avast! and a reboot usually fixes it.
    • McAfee anti-virus software (and derivatives) are also know to cause this issue, and currently the only known solution is to uninstall this software to correct the problem.
    • Also Outpost security may cause that issue.
  • This error also occurs when Java tries to open a socket on the IPv6 stack, but could't get a connection to the outside world. Try forcing the use of the IPv4 stack by adding -Djava.net.preferIPv4Stack=true to the JVM Arguments in your launch installation (to edit your JVM arguments, click "Edit" on the profile you are using, then click "More Options").

Son düzenleme:
Sanırım oyuna verdiğin RAM 5GB ama eğer değilse uygun bir seviyeye RAM'ini yükseltip tekrar dener misin?
Daha sonra 6500MB RAM verdim, yine aynı oldu.
Ayrıca altta yazdığın Avast ve McAfee antivirüs programlarını kullanmıyorum. JVM ayarını da deneyeceğim oyunu açınca.
@Wqxte Hayır, yine çalışmadı maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı