BetterDiscord kullanımı ban sebebi mi?

Kim ne derse desin fikrim değişmez.
Ban yenmiyor. arkadaşımla 2 yıldan fazladır kullanıyoruz ama şuana kadar hiçbir sorun olmadı. kalkan silinen mesaj plugini de var. eğer bize birşey olmadıysa başkasına da olmaz diyorum. boş yere endişelenmeyin banlanılıyor olsaydı şimdiye 10 kere banlanmıştım. yüklemek isteyen yüklesin ama sadece tema değiştirmek içinse gereksiz bence. çok güzel pluginler var kurup da onları yüklemezseniz ayıp edersiniz

Kim ne derse desin fikrim değişmez.
Ban yenmiyor. arkadaşımla 2 yıldan fazladır kullanıyoruz ama şuana kadar hiçbir sorun olmadı. kalkan silinen mesaj plugini de var. eğer bize birşey olmadıysa başkasına da olmaz diyorum. boş yere endişelenmeyin banlanılıyor olsaydı şimdiye 10 kere banlanmıştım. yüklemek isteyen yüklesin ama sadece tema değiştirmek içinse gereksiz bence. çok güzel pluginler var kurup da onları yüklemezseniz ayıp edersiniz
Discord istese koyardı bu özellikleri sence niye koymamış?

uygulamanın karışık gözükmesini istememişlerdir belki. yada daha önceden başkaları bu özellikleri çoktan yaptığı için. better discord da isteyen herkes plugin paylaştığı için yeni çıkanlarda virüs olma ihtimali de var. ayrıca bazı pluginlerin onların gizlilik kurallarına aykırı olduğunu duymuştum.

Son düzenleme:
Discord istese koyardı bu özellikleri sence niye koymamış?

Ama kendi isteklerine göre özellik koyuyorlar kullanıcıların isteği üzerine özellik koymuyorlar ve güncelleme geldiğinde sadece sürüm değişiyor.

Betterdiscord ban sebebi değildir ancak üçüncü taraf yazılım olduğu için hesabınız çalınırsa bundan Discord sorumlu olmadığı için size destek vermeyecektir yani bunun riskini alıyorsanız kullanabilirsiniz ve evet üçüncü taraf yazılımlar Discord'un kuralları gereğince yasak.

Bunun gibi 3. parti yazılım uygulamaları Discord'un kendi sitesine baktığımda ToS kurallarına aykırı olduğu için ban sebebi olduğu yazıyordu teknik olarak evet, ban sebebi.

Geri
Yukarı